Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legnagyobb büntetés...

Mi volt a legnagyobb büntetés amit kamaszkorodban kaptál? Miért kaptad?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktak büntetni :)
2010. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
3 napra eltíltottak a géptől :d
2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Még nem büntettek meg - anyukámmal élek, és próbálok Neki nagyon sokat segíteni. - nagyon szeretjük egymást. Próbálok úgy viselkedni, hogy dicséretet kapjak, és ne büntetést!
2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon-nagyon megvertek.(kanállal,szíjjal,ami a kezükbe esett)

egyszer azét,mert: nem egedtek el egy bulib és kiszöktem az ablakon.

egyszer azért,mert: 3 napra elutaztak a szüleim és bulit rendeztem és 1 fiú itt aludt nállam.

egyszer azért,mert: a suliban felvásztam a tetőre (a legtetejére)

egyszer azért,mert: nem metem be az iskolába és elutaztam vonattal (10 évesen) a mamámhoz 3 napra,teem hozzá telefnom nem vlt.


hirtelen ennyi jutott eszembe,nem mostanban volt,remélem az én kislányom nem ilyen lesz,mint én,emlékszem a szüleim mindig mondogatták: "ne aggódj kislányom csak fele annyira legyen rossz a gyereked ,mint te és azt fogod mondani,jaj Istenem,mivel érdemeltem ezt ki?"

Nagyon sok rosszaságot csináltam,főleg 16-17 évesen.


29 éves anyuka.

2010. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
elnézést a sok betű kihagyásért csak bevannak ragadva a gombok és nincs időm vissza olvasgatni.
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntettek még meg. Tipikus jókislány vagyok :S
2010. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Apám kétszer lebaszott mert elhagytam a bérletem. Azért viszont nem kaptam hogy felgyujtottam egy döglött békát és beledoptam a hűtőbe.
2010. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig vagyis addig nem volt gép, míg ki nem javítottam a német 2 - met, az azért volt, mert nem tanultam tényleg, és nem azért, mert nem tudom úgy a nyelvet. :D Ez 13-14 évesen volt.

Ennyi volt még nekem , úgy gondolom már,hogy 16 éves fejjel nem kell már hülyeségeket csinálnom, mert elég volt a barátaimat látni, és köszönöm szépen,ebből nem kérek :)

2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 évesen eltiltottak a legjobb barátnőmtől, azért, mert nekik nem volt szimpatikus, és mivel továbbra is barátkoztam vele, eltiltottak egymástól. Persze titokban is találkoztunk, de mindig lebuktunk. Brrr, de sz*r volt. Jó, hogy már felnőttem.
2010. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!