Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák, Ti engednétek hogy a...

Anyák, Ti engednétek hogy a 15 éves fiatok egyedül aludjon otthon?

Figyelt kérdés
Ma este éjszakás vagyok, és a fiamnak az Apjánál kéne aludnia, viszont reggel haza is kéne jönnie, mert kezdődnek az online órái, és az összes anyaga a számítógépen van, és nagyon korán kéne kelnie hogy elérje azt a buszt amivel haza tud jönni. Elég sokat ingázik a két település között így is, és látom rajta hogy kialvatlan. Ma azzal fordult hozzám hogy ma nem akar elbuszozni az Apjához, hanem itthon szeretne egyedül aludni. Ti megengednétek ezt egy 15 éves gyereknek?

2021. márc. 22. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
15 éves még nem volt egyedül a házban? Milyen megfontolásból?
2021. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán, pláne, ha direkt kéri is.
2021. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 De volt már egyedül, csak nem éjszaka. Ráadásul most még kijárási korlátozás is van, ha valami baj van akkor az Apja sem tud érte menni se semmi.
2021. márc. 22. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj vóna? 15 évesen már csak nem gyújtja magára a házat. Ha meg olyan életképtelenre nevelted, hogy attól félsz éhen hal, ha nem teszed a szájába a papit, akkor épp itt az ideje, hogy elengedd a kezét.
2021. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

15 évest simán. Nem idegen helyen hagyod, elmenni ugysem mehet sehova. Kell neki a pihenés, egy kis nyugi.

Ne aggódj érte, ekkora gyerek már tud magára vigyázni.

2021. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valami kattanása, ami miatt esélyes, hogy magára gyújtja a házat, akkor simán engedném.

Nekem ennyi idősen a húgaimra kellett vigyázni, ha anyu éjszakás volt.


Ha nagy baj van, akkor az apja mehet, mivel a lakóhely a rendelet értelmében elhagyható: "a) egészségkárosodással, életveszéllyel vagy súlyos kárral fenyegető helyzet esetén, valamint életvédelmi céllal,"

2021. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondoltam hogy engedem hogy itthon maradjon, de kellett nekem ez a megerősítés.
2021. márc. 22. 15:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj van nyugodtanehet az apja ...

Amugy siman, miert lenne gond? Max hajnali 2ig gepezik 😂

2021. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!