Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy ellenőrzitek...

Szülők, ti hogy ellenőrzitek hogy a lányotok valóban barátnőknél alszik-e és nem egy fiúnál? Van valami tanács?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
#10 nem vagyok tökéletes anyuci, csak a saját gyerekkoromból emlékszem rá, mire mentek a szüleim a tiltással (erdőben, bokor alján, gumi nélkül...), szóval tudom nagyon jól, hogy semmit sem érnék vele, ha nem engedném a fiújához. Akkor már inkább bízzon meg bennem és tudjam, hol van, kivel van, mit csinál, még ha nem is feltétlenül örülök neki. De legalább nem a suliból kell ellógnia, ha nem bír már magával (mint én tettem anno), mert kulturált kereteket tudok neki biztosítani hozzá.
2021. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 Inkább tudjak róla mint úgy kelljen neki, mint nekem a Tisza parton a susnyásba..Aki tiltja azt hiszi az ő gyereke akkor Bibliát olvas éjjel nappal?

Nekem volt olyan barátnőm aki tanítási időben ment el szexelni, mert suli után nem mehetett..Na így még lógott is..

2021. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz rá az éjszakára másnap, ha zavarban van, akkor nem barátnőnél aludt.

egyébként meg a szülő hibája, ha ilyen hazugsággal alszik egy srácnál, nekem is volt ilyen csajom és ráment a kapcsolatunk.

amúgy van egy meleg haverom, ő azt hazudta, hogy egy lánynál alszik, de lebukott, hogy fiúnál XDXDXD és elvitték orvoshoz és a végén a szüleinek kellett pszichológushoz járni.

2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

Gondoljátok meg a fiatalok szempontjából is. Nekem máig is a legszebb emlékeim közé tertozik a parkban a padon, a búzatábla közepén, üres tornateremben, a mozi leghátsó sorában.... Ahol csak ránkjött, és tudtunk találni egy helyet ahol kettesben lehettünk. Csak meg kellett tanulni teljesen csendben csinálni.

Sokkal emlékezetesebbek ezek az alkalmak, mint amikor hallgatólagos szülői engedéllyel a "barátnőmnél" alhattam.

Most, felnőtten is, már a férjemmel, nosztalgiából néha szeretkezünk ilyen helyeken.

2021. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!