Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gólyatábor a Nyházi Westsik-be...

Gólyatábor a Nyházi Westsik-be. Mik a tapasztalatok? Durva volt?

Figyelt kérdés

Beleszóltak a tanárok h mit lehet és mit nem? Sokan elmentek? Élveztétek? Lehet hogy ide jövök majd középsuliba ha leballagtam az általánosból szóval érdekelne. A tesóm is ide járt de ő nem ment el ezért nem tudott mondani róla semmit.


L/14


2010. aug. 19. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azt nemtudom milyen a gólyatábor de azt tudom hogy van jó sok cigány...:S
2010. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem volt semmi durva a gólyatáborunkban, persze mi nem oda mentünk. Este volt, hogy kijárkáltunk, egy házban voltunk négyen-öten, a tanárok meg elkezdtek tornáztatni midnenkit, aki kiment, mi meg ketten visszamentünk és röhögtünk a markunkba :D
2010. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted azért mentek a gólyatáborba hogy megöljenek titeket....?
2010. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem hogy azért. -.- Csak olvastam már ilyeneket és olvastam elég durvákat is pl megenni amit más kihányt, rákötözik az elsősöket a padra és kiborítják az ablakon, eltörnek a fején egy rajztáblát meg ilyeneket.
2010. aug. 21. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

én nem mennék golyatáborba max ha fegyverel kényszeritenének rá v fizetnének 80k ft ot minimum

és ez relativ neked mi számit durvának?leningrád 900napos ostromához képest biztos qrvajólesz

de lehet h te nemfogod jólérezni ott magad

2010. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

attól függ h menyire vagy barátkozós ismerkedös fajta

16/f

2010. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretek ismerkedni és könnyen szót értek másokkal. Már persze aki akarja is hogy kijöjjünk egymással. Aki direkt bunkózik azt hagyom a fenébe.
2010. aug. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!