Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK gólyatábor tapasztalatok?

BME VIK gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva kezdődik, még gondolkodom hogy elmenjek e. Olvastam érdekes dolgokat a napokban, attól tartok hogy aki nem iszik, nem szeret bulizni, meg az egész tábori szívatásos-feladatozós dologtól hányingere van, mint nekem, csak kidobná a pénzt az ablakon. Nem arról van szó, nyilván szeretnék majd ismerősöket az egyetemen, de úgy érzem úgyse azokkal leszek jóba, akik ott nyomulnak majd...
2011. aug. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Pár nap?

De gondolom már kellett jelentkezni, és be is kellett fizetni, lehet a helyek is elfogytak.

Ha pedig már befizetted, akkor meg miért ne mennél el?

Sose értettem ezt a szorongós helyzetet a GT miatt, elmész és kész, csinálod amit akarsz, ennyi. Nem nagy cucc.

2011. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek, visszaadják az árát később, csak ahhoz képest sokba kerül, hogy mondjuk már a 2. napon otthagyjam a fenébe
2011. aug. 15. 13:00
 3/3 józsibarát válasza:
Na milyen volt? Strand, nők, piálás megvolt? :)
2013. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!