Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányotok mennyit ül...

12 éves lányotok mennyit ül számítógép/laptop/telefon/tablet/egyéb előtt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 08:38
A kérdező szavazást indított:
1 óránál kevesebbet.
1-2 órát.
2-3 órát.
3-4 órát.
4-nél több órát.
Egyéb, leírom válaszban.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az online suli miatt most sokat. Napi 5 órát minimum
2021. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amúgy?
2021. ápr. 29. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy kB 2 órát
2021. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A húgom a sulis dolgokon kívül, ami alaphangon hét óra az online órák miatt, négy-öt órát. De ebben benne van, hogy közösen nézünk filmet, ami abból az öt órából 2-3óra, meg ilyenek. Azon túl, amit közösen csinálunk még max 2-t szokott. Ha meg nincs online suli, akkor változó. Valahol 0 és 5 között.
2021. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor összesen 12 órát? Az fél nap!
2021. ápr. 29. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

#5

4-es vagyok. Igen, de abból maximum 6-7 óra online suli, maximum 2 óra házi feladat, tehát kötelező. 1 film vagy két sorozat rész meg nem olyan sok, pláne nem minden nap van ez és TV-t pl nem néz szinte soha. Amit magától max 2 óra az sem olyan brutális mennyiség.


Én azt azt esetet írtam le, ami akkor van, ha minden maximálisan megtörténik. Tehát van 6-7 online óra, kellett az 1-2 óra a házira, ráértünk filmet/sorozatot nézni, és mondjuk utána még volt kedve chatelni, videóhívásozni a barátaival. Szóval, ha azt nézzük, hogy a 12-ből 8-9 iskolai kötelezettség volt, akkor nem tűnik olyan soknak. Pláne, hogy volt benne közös időtöltés, mit tudom én néztünk egy egy órás sorozatrészt, közben beszéltünk, befontam a haját, stb.

2021. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Minden nap 6-7 órája van online. Délután heti 3x 60 perc angol vagy matek magánóra az is online.

Este szokott 1-2 órát filmezni, vagy ytzni.

Most sajnos sokat van gép előtt

2021. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!