Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy a 12 éves...

Engednéd, hogy a 12 éves lányod fiúzzon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Neeeem!Le lehetpontozni,de szégyen hogy egyes szülők ilyen naivak...persze nem a szexről szol,de előbb utobb az lesz a vége.Nem egy ismerősom dölt be ennek,aztán kiderult,hogy a gyerekek szexelnek.Te jo isten,12 éves kis pisisek.Hol éltek ,de tényleg?!😡😡😡Minimum 16 és keveset mondtam.Nekem 12 éves koromban a babák voltak az eszembe,nem a fiuk.Aztán csodálkozik mindenki,hogy egy 12 éves kislány ugy néz ki mint egy 20.
2021. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mit engedni . Aki így tiltaná arra valószínű nem hallgatna a gyereke és csak azért is fiúzna.
2021. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem engedném
2021. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nyugodtan engedd neki. Ilyenkor még a legtöbb lány és fiú is elég éretlen,(tisztelet a kivételnek)így valószínű a kapcsolatuk nem fog "elvadulni". Hagyd had próbálkozzon, had szerezzen tapasztalatokat.Szerintem nem sülhet ki olyan rossz belőle.Ha netalántán vége lenne, lehet picit sírdogál, de a "túllépést" is meg kell tegye :)
2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mit értesz a fiúzás alatt
2021. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
"Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz."
2021. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!