Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen együtt alvás?

16 évesen együtt alvás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves vagyok, barátnőm 15.

Mind a kettőnket nagyon értelmesnek tartom, és megbízhatónak.

Gondolkodtunk, hogy szeretnénk együtt aludni, de szüleim nem engedik meg.

2 hónapja vagyunk együtt.

Szimpla együtt alvásról lenne szó, semmi többről.

Hogy vehetném rá szüleim, hogy megengedjék? Azt mondják, még korai és a koromra hivatkoznak, hogy "még csak 26 vagyok"



2021. máj. 29. 21:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjük ott, hogy a 15 éves lányt sem engedi épeszű szülő, főleg nem két hónap után. Az együtt alvás este meg sokkal intimebb szituáció, kevesebb dolog miatt aggódik az embergyerek, elfajulhatnak a dolgok. Akkor is, ha te tényleg elhiszed meg úgy gondolod, hogy nem. Mind voltunk ennyi idősek, és egyikünk sem most jött a falvédőről. Van némi tapasztalati előnyünk ebben.
2021. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
Ja, de ha a lány fiú lenne, simán engedné itt mindenki. Az meg, hogy mi korai meg mi nem, azt úgy se tudjátok megítélni, mivel ti abból a korszakból származtok, ahol egy lány sok éves kapcsolatban vesztette el a szüzességét.
2021. máj. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%
Mit gondolsz, itt ki hány éves? 31 vagyok, pár hónap után oké, de nem 15 évesen. Azért még hiányzik az az egy év... Nem voltam egy kis szent, de a 15 éves gerincre vágott lányokat lenéztük. A 16 évesek felett meg már nem ítélkezett senki. És de, számít az az egy év. Nem kell jönni azzal a dumával, hogy "tiúgysenemérthetitek". Mert dehogynem. Csak ezrertitek elhinni, hogy nem, mert ez a generáció már annyira más és különleges, de neem.
2021. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%

Nem lwhet egy konkrét évszámot (16) megszabni arra, hogy mikor áll készen erre egy lány. Ha ő 15 évesen úgy gondolja, hogy kész, akkor had csinálja, nem a te dolgod, nem az én dolgom, csak az övé és a párjáé. Ha nem áll készen, akkor meg úgyse lesz semmi.

Miért nézne le bárki emiatt egy 15 éves lányt?

2021. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy még annyi, hogy ez nem az új generáció "átka".

A középkorban akkor adták férjhez a lányokat, amikor először megjött nekik. Ha 9 éves volt, akkor akkor.

A Rómeó és Júliában iss, ha jól emlékszem Júlia 13 éves és anyja mondja az apjának, hogy megannyi leány van Veróna szerte, ki nála ifjabb, s már anya.

2021. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%
Igen, csakhogy nem is úgy nevelték őket, mint mostanában. Előbb kellett felnőni. Most meg kicsit máshogy van. Pubertásig gyerek, utána hirtelen felnőtt akar lenni, annak is hiszi magát, aztán a szülő a hülye, ha megmondja, hogy azért még nem, és vannak határok. Nekem nem mondták meg, meg is lett a böjtje. Tudom, hogy manapság inkább haver státuszban van a szülő, ha nem akarja, hogy rávágja a kamasz az ajtót, de nem hiszem, hogy ez a jó irány. Én rettentő pofátlan lázadó hülyegyerek voltam, mégis fel tud szaladni a szemöldököm elég gyakran azon, hogy mennyire mások már ezek a gyerekek. Pedig mondom, a 31 évemmel nem hiszem, hogy öreg lennék. Van, amiben a kamasz dönt, ez természetes. Abban is, hogy szexel-e 15 évesen. De a szülőnek is joga van eldönteni, hogy támogatja-e, megteremti-e neki a feltételeket. Esetleg még urambocsá véleménye is lehet. Bár ugye, a kutya se kérdezte, nemhogy a kamasz gyereke...
2021. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
46%
Szimpla együtt alvás aham... XDDD
2021. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs szó szexről. Csak szimpla együtt alvásról."

Miért olyan fontos az?

2021. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!