Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 17 éves lányomat...

Mit tegyek? A 17 éves lányomat felvették, délután 14. 00-18. 00 óráig, iskola után dolgozni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron várta,hogy szóljanak,a diák mjunkával kapcsolatban...erre tegnap szóltak és ma kezdett is már.De kiderült,hogy csak délután kell menni( tetszik neki és jó a fizetés is...nem fárasztó munkáról van szó),a hétvége szabad!
2010. aug. 26. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem megy ez az ISKOLA rovására??Tapaszatalatok?
2010. aug. 26. 19:34
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy még este 6 után lesz kedve felkészülni másnapra... Főleg, hogy haza is kell érnie, fürdeni vacsorázni. Én nem engedném, ha nem annyira életbevágóan fontos a pénz. Első az iskola! Azután jöhet csak a többi.
2010. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki egy esélyt! Ha rosszabb jegyeket hoz, mint eddig, akkor vége a melónak. Én annyira örülnék, ha az én lányom elmenne dolgozni. (még nem aktuális, csak 2 éves) Mostanában annyira sok, céltalan fiatalt látok a rokonságban, semmmi tervük a jövővel kapcsolatban. ha akar, tud majd tanulni így is munka mellett. Hány ember végezi el az egyetemeket napi 8 óra munka mellett...

Nagyon büszke lennék rá a helyedben!

2010. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi előtt áll ugye?
2010. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Tavaly 17 voltam, dolgoztam is..igaz én nem 4órát, hanem 6-8-10-12. Reggel 5től folyamatosan oda voltam, és 22-24 fele értem haza. Erőm nem volt tanulni, most évet ismétlek...
2010. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem engedném, 17 évesen gondolom most lesz 11.-es vagy ami még rosszabb, utolsó éves, utolsó 2 évben kell a tanulás, mert már beleszámít a felvételibe. Olyan fáradt lesz, hogy kidől estére, 6 után már nem fog tanulni, az biztos, nem is várható el tőle. 2-től amúgy hogy dolgozhat? Legtöbb helyen még 3-kor is van tanítás. Ne engedd, mert szegény ki fog készülni.
2010. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a gimiben igazolt vívó voltam, és minden nap 8 után értem haza, szinte minden hétvégén versenyekre jártünk. Tanultam buszon, vonaton, hajnalban. Nem adtam volna fel a sportot a tanulás miatt. Leérettségiztem, lediplomáztam. Aki akar, az tud tanulni sport/munka mellett.

Nehogy már azt mondjátok, hogy aki csak a tanulással foglalkozik, az egész héten otthon ül, és nem a barátaival lóg. Ha akar, meg tud tanulni előre hétvégén egy csomót.

2010. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki egy esélyt. Nézd meg, hogy megy-e mellette az iskola is. Nagyon sokat tud adni egy fiatal önbecsülésének, ha dolgozik is kicsit. Ha túlságosan leterhelt lesz, még lesz lehetőséged változtatni rajta!
2010. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog az semmire vezetni,ha most megtiltod neki,vagy bármi!

Ha a suli rovására megy,akkor a diákmunka pénzéből összetudja kaparni az októberi érettségire a pénzt;)

És lehet,hogy később is tud érettségizni,ahogy sokan teszik..munkát is kapott,nem kell aggódnod!

2010. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem érettségi előtt áll..hanem most lesz 11.-es,jó tanuló..négyes az átlaga,amivel teljes mértékben kiegyezem.Nem kívánom,hogy jeles legyen!Egyébként ORSZÁGOS bajnok,szóval tavaly is edzésekre járt iskola után.A spotot..hobbi szinen szeretné tovább folytatni.
2010. aug. 29. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!