Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljon egy kamazsgyerek...

Mit csináljon egy kamazsgyerek délután?

Figyelt kérdés
Mindig unatkozom..főleg,ohgy most tanulni se kell mi lesz a szünetben? .. Takarítsak,rajzoljak stb. oké de semmiféle házimunkát nem engednek itthon..nem főzhetek,mert alig van itthon vmi,ne mosogassak,mmert nem jól cisnálom-- Oké akkor rajzoljak füzzek gyöngyöt meg stb. amúgy se köt le az ilyen és csak ideges leszek tőle meg nem lehet örök életembe ezt cisnálni. Barátaim nincsenek még ilyen áll barátok se ,akivel plázázni megyek.. Mit csináljak? :( 16/l
2011. okt. 23. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Tanulj meg írni!
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
91%
Tanulj holnapra vagy írd meg a leckédet.
2011. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha játszol valamilyen hangszeren, akkor gyakorolj. Olvasd el valamelyik kötelezőt, ilyenkor a legjobb, mert közben nem az jár a fejedben, hogy de jó lenne ezt vagy azt csinálni, mert úgysincs más dolgod. Csináld meg az eddig halogatott dolgokat (pl. lyukas zoknik megvarrása, vagy a nyári ruhák elpakolása, én ezeket fogom most csinálni).

Kezdj el agyalni a karácsonyi ajándékokon, ha sikerül egy-két jó ötletet találnod most, akkor a szünetben el is készítheted őket. Ehhez a neten érdemes nézelődni ötletek után. Esetleg látogasd meg a nagymamád, ha nem lakik túl messze. Vagy bármilyen rokont, ismerőst, akit már amúgy is terveztél. Vagy nézz körül, milyen programok vannak a városodban, amire elmehetnél akár egyedül.

2011. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a fogalmazás miatt,de már elegem van. Az a lényeg,hogy nincs olyan dolog,amit élveznék. 1 dolgot tehetek: kötelességek elvégzése.. de ez után már szeretnék olan dolgot cisnálni,ami örömet okoz ehhez kértem volna ötleteket.
2011. okt. 23. 14:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó, csakhogy ezt mi honnan tudjuk? :) Nekem örömöt okoz, ha zongorázom, ezért azt csinálom. De lehet, hogy te életedben nem ültél még zongoránál.

Neked kell megtalálnod, mi okoz számodra örömöt, és aztán azt csinálni. Mondjuk fura, hogy elsőre a plázázás jutott eszedbe.

amúgy a karácsonyi ajándékokkal mi a gond? Kevés jobb érzés van, mint valakinek ajándékot csinálni :)

2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Ha Budapest környékén, én szívesen elmegyek veled valahová. :)

Szerintem ha unatkozol, akkor menj ki sétálni egyet, ha van, vidd a kutyádat is! Ha vannak, akkor foglalkozz az állataiddal, keféld ki a szörüket, etesd meg öket, ha halad, teknõsõd van, tisztítsd ki az akváriumot. Olvass, ha szoktál járni könyvtárba, menj el, és nézelõdj, ha nem, akkor iratkozz be! Írj naplót, szépítkezz, tervezd meg a jövõd, tanulj meg varrni, kötni, tervezd el, kinek mit adsz karácsonyra, csinálj valakinek adventi naptárt! :)) 15/L

2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát..azt nem biztos,hogy erőltetném bárkinek csinűltam ajándékot sose értékelték csak arrébb dobták de ez nem lényeg:) Azért a plázázás jutott eszembe,mert igazábül mennék valahova de nincs kivel:/ még oylanse ,aki csak ilyen ,,pláza barát" meg facebook barát..sóval oylan sincs,aki kihazsnáljon .. remélem érthető hugom nem akar velem jönni neki megvan abaráti köre szüleim sem.. van egy csomó dolog,ami érdekelne csak nem tudom hogyan kezdjekl hozzá Pl. mennék kiréndulni de senki se akar egyedül meg nem jó..:/ társaság hiányom van és nehezen barátkozok ez a nagy baj
2011. okt. 23. 15:13
 8/19 A kérdező kommentje:
Budapest környékén lakom:D
2011. okt. 23. 15:13
 9/19 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz? Az tök jó lenne, ha elmennénk valahova. :D
2011. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!