Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit sz.gépezik, xboxozik,...

Mennyit sz.gépezik, xboxozik, playstationozik, telefonozik a gyereked egy nap?

Figyelt kérdés

Nálunk napi 2 óra a megengedett, de többet igényelne a 10 éves. Van, hogy 3-4 órát is kikönyörög.

Kinél mennyi az átlag?

Kérlek ne akarj kioktatni, meg (a szerinted) jobb belátásra bírni, stb....

Azokhoz szól a kérdésem, akik engedik a gyereket ilyen formában kikapcsolódni.



#gyerek #Gyerek számítógép idő #Gyerek playstation idő #Gyerek xbox idő #Gyerek telefonozik #Gyerek videózik
2021. aug. 9. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Amennyit akar, ha nincs más dolga (tanulás, családi program, stb).
2021. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Változó. Most nyáron sokat, napi pár órát gyakorol, de azon kívül gépezik. Én itthon fekszem frissen műtve, így programokat nem tudunk csinálni.
2021. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha rajta múlna, egész nap nyomkodná. Direkt korlátozás nincs, főleg, hogy itthon dolgozom, örülök, ha nyugi van. Viszont szerencsére kapható másra is, eljárt edsig több héten sporttáborba, már az edzés is elkezdődött, a barátaival is szívesen lejár, és a családi nyaraláson se hiányolta. Szóval én úgy látom, ez nála egyfajta pótcselekvés addig nyomkod, amíg nincs jobb. Ez van. Nem ismerek amúgy egyetlen családot se, akinél máshogy lenne.
2021. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Az én fiam örülhetne napi 2 órának is. Nem lett és nem is lesz annyira elkapatva, hogy 4 órákat gépezzen. Házi feladat, házimunka után sem.
2021. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Őőő...izé... augusztus van, honnan kap a gyereked házi feladatot? :)
2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Kitűnő tanuló, példás magatartással, Balatonon vagyunk, naponta bicajozik, strandról, haverjaival van. Nem szólok bele,hogyha játszik a többi időben, főleg, hogy a többi barátjával így tartja online a kapcsolatot.
2021. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jó olvasni, hogy másnál sem ördögtől való az effajta "szabadság"


(Az én fiam a második kis regényét olvassa a nyáron, sokat biciklizik, focizik a pályán a többi gyerekkel, kirándulunk, ha a munka engedi.

De ezek mellett van a virtuális világa, sokszor várja a feliratkozott youtube csatorna új videóit, vagy ha éppen csak túl meleg van kint, akkor hagyom, hogy játszon egész délután.)

2021. aug. 9. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
4 órát átlagosan. De van egy-egy nap mikor elő sem kerül a laptop. Itt van egy tartós beteg gyerkőc is, akinek biztosítani kell a pihenést, egyébként nem tudom hogy lenne.
2021. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Pandémia, nyár....Haverjaival hangkapcsolatban vannak fülhallgatóval hárman négyen és háborúznak, fifáznak stb és hatalmasakat kacagnak közben. 😁 nem fogom kizavarni az udvarra.Ha nincs kivrl játszani akkor kimegy,kijön hozzám. Ha lejönnek a haverjai alig xboxoznak.😊
2021. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1 óra. 2 részletben. 8 éves.

Tableten mese, játék.

2021. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!