Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányotokat engednétek...

14 éves lányotokat engednétek egy 17-18 éves fiúval járni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért és ha nem, miért nem?

2021. szept. 12. 12:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

#6 Akkor engedd azt is, hogy egy 60 évessel járjon.


#7 Voltam magam is 18 éves kamasz srác, tudom milyenek.

2021. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Szvsz egy 14 éves általános iskolás kislánynak semmi dolga még a fiúkkal, főleg 17-18 évesekkel, akiknek nagy részük már aktív szexuális életet él. Ráér ezzel még, ennyi idősen én biztosan nem engedném.
2021. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%

#12-es, ha egy 60 éves érdekelné, akkor szakemberhez vinném, mert ott baj van már. Viszont itt 3-4 év korkülönbségről beszélünk.


Egy 14 éves lány már bőven lehet olyan érett, mint egy 17-18 éves fiú. Manapság a 14 évesek is élnek már szexuális életet. De azt sem értem, miért kell egyből a szexre kiélezni a dolgot. Ha a srác komolyan gondolja, lehet nem is akar semmit a lánytól. Én elbeszélgetnék a lányommal is, de bíznék benne, hogy értelmes gyereket neveltem. Valószínű szeretnék a fiúval is mielőbb találkozni, de megbíznék a saját gyerekemben.

2021. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
#14 Senki nem élezte ki a szexre a dolgot, nem csak a szexről van itt szó, 17-18 éves majdnem felnőtt ne egy általános iskolás, vagy iskolából alig szabadult lánnyal kezdjen ki, egy egészséges ennyi idős fiú 16-20 éves lányok után néz, de már rég a 30-as nőkre kéne fantáziálniuk. Az meg elég nagy baj, hogy 14 évesek szexuális életet élnek, ennyi idősen nem erről kéne szólnia az életnek, ezek vagy elhanyagolt gyerekek, vagy a korai nemi élet lehet gyermekkori szexuális zaklatás jele is. De ez is csak egy felesleges általánosítás, 14 évesek háromnegyedének barátja sem volt még, nem hogy szexig eljussanak, régen is volt, aki korán kezdte, többnyire az ilyen tipikus bulizós, hányásig ivós lányok, akiknek minden meg volt engedve, nem foglalkoztak a szüleik velük.
2021. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Senior Séf ***** válasza:
65%
Én engedtem. Végül nem ettek egy pár, mert mondtam a lánykámnak, hogy akkor feküdjön le vele, ha annyira el tudja venni az eszét, hogy semmi kérdés nem marad benne.
2021. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

15

"Senki nem élezte ki a szexre a dolgot"

" de már rég a 30-as nőkre kéne fantáziálniuk"


Hm. Valaki mégis csak kiélezte.

A másik. Nem minden fiatal srác anyukakomplexusos. Kicsit disszonáns, hogy minden csapból az folyik, hogy pl. 14 évesen iskolában a lányok már kész érett nők, míg a srácok infantilis hülyegyerekek. Ezt mennyiszer hallgattam végig tanároktól, pedagógusoktól, olykor cizelláltabb formában, de a lényeg tulajdonképpen ez volt. Ha a lányok állítólag előbb érnek, akkor miért kellene egy 16 évesnek egy 30-as nőről ábrándozni. Azt írtad, 16-30 éves nőkre kellene(!) hajtaniuk, hiszen te is így csináltad. Akkor nyilván másnak is így kell. Az, hogy a beleegyezési korhatár 14 év, valamit sugall abból, hogy akár egy szex nélküli kapcsolattól ne tiltson el senki senkit. Úgysem lehet.

2021. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%

#14-es vagyok. Látom sok embernek nem tetszik, hogy én megbíznék a saját gyerekemben.

Őszintén sajnálom azokat, akiknek ez nem megy.

2021. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 Ez nem megbízás kérdése, nem a lányomban nem bízok egyébként sem, hanem inkább a fiúban. Egy 14 éves sokszor buta, naiv, könnyen kihasználható és sajnos tudom milyenek tudnak lenni a fiúk ebben a korban, mivel volt is dolgunk ilyenekkel középiskolában annó, a legtöbbjüket úgy kellett megfenyegetni, hogy szálljon le a kislányról, mert ez így nem lesz jó. Ne legyünk annyira naivak, hogy ne tudjuk, hogy az ilyen kapcsolatok 90%-ban kihasználásról szólnak, na meg ha "Nincs ló, jó a szamár is" alapon kezd ki fiatalabbakkal, részben az is kihasználás, ritka az ha ez tényleg a szerelemről szól.
2021. szept. 14. 12:52
 20/23 anonim ***** válasza:
De pont hogy megbízás kérdése kedves kérdező, mert ha normálisan nevelted a lányod és tudja hol a határ, akkor nem fogja beadni a derekát.
2021. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!