Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányotokat engednétek...

14 éves lányotokat engednétek egy 17-18 éves fiúval járni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért és ha nem, miért nem?

2021. szept. 12. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Én részemről engedném, ha normális a pasi, mert én is így jöttem össze a párommal. Ő 14 volt, én 19, 29 éve vagyunk együtt. F
2021. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Igen engedném.

Úgy se tudom megakadályozni, és ha egy kicsit is dacos kamasz, már csak azért is csinálná.

2021. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Engedném, mert így legalább azt érzi bízom benne. Ha nem engedem a hátam mögött úgy is járnának. Így legalább tudom mi folyik kettőjük között.
2021. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert nem egy korosztály, egy 14 éves sose lesz olyan érett, hogy egy egészséges 17-18 éves igényeit kitudja elégíteni, a srác vagy friss husira vadászik, vagy nem talál a korosztályában lányt. De elsősorban nem tiltanám, hanem elbeszélgetnék a sráccal, mint férfi a férfival, később a lányommal is. Csak akkor tudnám elfogadni max. ha már nagyon régóta ismerik egymást és annyira jó volt köztük a viszony, hogy egymásba szerettek, mert van ilyen, de normál esetben egy 17-18 éves nem egy 14 éves társaságát keresi, voltam ennyi idős srác, úgyhogy tudom.
2021. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
#4-es vagyok. Egy ilyen kérdésnél mit kell lepontozni a válaszokon? Csak azért, mert nem értetek egyet a válaszommal még nem feltétlenül rossz válasz. Figyeljetek, férfi vagyok, voltam ennyi idős és az ennyi idős fiúk a 16-30 éves lányokra hajtottak, nem a 14 évesekre. Ráadásul nem tudom a ti lányotok milyen, de az enyém még elég kislányos ahhoz, hogy egy egészséges 17-18 éves fiú rámozduljon. De hálistennek sikerült olyan lányt és fiút nevelnem a gyerekeimből, hogy tudják hol a határ.
2021. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem miért akarják egyes szülők megszabni, hogy kivel járhat a gyerekük. Ha tiltod is csinálni fogja, csak a hátad mögött. Csak annyit lehet vele elérni, hogy nem fog bízni benned és semmit nem mond el.
2021. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

#4.

15 évesen volt 19 éves barátom. Úgy h csókon és kézfogáson kívül nem történt SEMMI.

Nem elég érett a fiúhoz. Láttál te 17-18 éves srácot. Beszéltél vele?

Egyébként a többségük még sosem szexelt. Valóban a korosztályában nem talál lányt. A 18 éves lányoknak nagyon nem zsánerük egy 18 éves fiú.

2021. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Persze!Nincs elég kis ku....va!
2021. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Engedném, mert még is jobb, ha a tudtommal és beleegyezésemmel, a szemünk előtt zajlanak a dolgok, mintha a hátunk mögött titokban, hazugságban.

Egyrészt beszélgetnék vele a szexről és arról, hogy semmi nem kötelező! Amíg ő nem érzi úgy, hogy szeretné, addig nem normális, ha a barátja megharagszik, mert valamit nem tesz meg. Szóval ezzel legyen tisztában, a védekezéssel is és azzal is, hogyha bármi baj van, hozzám bármikor jöhet.

Szerintem sokkal jobb ez az elv, mint a tiltás, a szobafogság és hogy elkezd átverni a saját gyerekem. Mert ugye egy tininél ne gondoljuk, hogyha valamit megtiltunk, akkor azt soha nem fogja megtenni. :)

2021. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Engedném
2021. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!