Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miket engednének meg 13éves...

Miket engednének meg 13éves lányotoknak? (Pl.:milyen ruhákat(képpel) használhat e parfümöt, hordhat e kivágott pólót stb..)

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 17:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
40%

Attól még hogy szeret szép lenni, mint bármelyik nő, még nem következik belőle, hogy megerőszakolható (de az sem, hogy szexelni akar és főleg bárkivel vagy bármiért).


Bármit engednék neki.

2021. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Körömlakk fülbevaló parfüm kivágott póló igazából akármi. Csak ne legyen bugyinál rövidebb a nadrág.
2021. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Könnyű dolgom van, mert pontosan megegyezik a véleményünk abban, hogy mi a még az okés, mi pedig már túlzott. Úgyhogy én mindent engedek neki kinézetre.

Bár olyan volt, hogy egy frizurára azt mondtam neki, hogy az szarul néz ki, de az sem botrányos volt, vagy túl merész, csak egyszerűen szarul nézett ki. (Nem hitte el, csak amikor a barátnői is mondták neki.)

2021. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Bár még kicsik a lányaim. De amíg nem esik ki valamelyik alkatrésze a ruhából, meg nem a méhéig lehet belátni. Addig rendben van.
2021. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem annyi bőven elég lenne, ha nem akarna ilyen insta tucat tinilány lenni. Ne hordjon haspólót, max. táncra, esetleg farsangon/halloweenkor, ha olyan figurának öltözik be. Ne hordjon pitsagatyát, hordhat rövidnadrágot természetesen, de ne olyat, amiből kint a fél segge. Illetve cicanadrágot csakis hosszított felsővel hordjon, itthon ha egyszerű pólóval hordja oké. Szoknyát is hordhat, de azt se túl rövidet. De szeretném nem tiltással elérni ezt, hanem neveléssel.
2021. okt. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom még csak jövőre lesz 13, de már nagy a harc köztünk, mindent szeretne, én meg próbálom megakadályozni. Szeretne műkörmöt, haspólót, új hajszínt, imád mindenféle kencét. Szerencsére még vissza tudom fogni, bár nem tudom meddig. A műkörömről sikerült lebeszélnem azzal hogy tönkre vágja a körmét vele. Nyári szünetben viselt haspólókat, az rendben is volt a nagy melegben. Az iskolában nem meri felvenni, mert nem érzi magát magabiztosnak benne, laposnak és túl vékonynak érzi magát a nagyobb lányokhoz képest. Szóval ennek még örülök is. Helyette most oversize pólókat, pulcsikat hord farmerrel, ami most trendi. Használ mindenféle maszkot krémeket, ezeket engedem, hagy próbálja ki. Nem sminkeli magát suliban, de otthon állandóan. próbálhatja magán. Parfümöt szokott néha használni.
2021. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Haspólót és olyan rövigatyát ami most a divat, hogy a melledig ér de a se**ed kilátszik azt nem. Cicanadrágot is csak hosszabb pólóval.

Gél lakkot megengedném neki. A hajfestést nem.

A sminkelést általánosban nem engedném neki.

Parfümöt használhat.

2021. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a haspóló cicanadrág jól felhúzva volt a kedvenc. Természetesen ki lett harcolva a tanga is hisz átlátszik a nagy bugyi. Kicsit elengedtem a dolgot mert nagyon megbizható lány. Most lett 13.

Egyedül nevelő apa.

2021. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as

Akkor te megengedted neki 13evesen a tangát?

Mivel az én lányom is tangat akar hordani megengedjem?

2021. okt. 14. 14:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én megengedtem, nem voltam hajlandó többet "veszekedni", vitázni és tudtam, hogy 2 éven belül úgyis azt hord. Mellesleg tényleg nem nézett ki jóp. Nálatok mióta akarja?
2021. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!