Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem ismermer esetleg...

Valaki nem ismermer esetleg olyan német oldalt ahol ruhákat vagy akár bútorokat lehet rendelni után vételes fizetéssel?

Figyelt kérdés
Mindent oldalt bejártam de csak bank kártyával lehet fizetni ..
2021. szept. 14. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről nincs utánvétel, azt csak hazai webáruházakból tudod csinálni. Senki nem fogja feladni más országból úgy a termékét, hogy azt nem fizetik ki előre, aztán ki tudja majd hányszor meggondolja magát a vevő és végül nem tudja vagy akarja átvenni, és feleslegesen meg volt utaztatva nem kis költségen (főleg egy bútor), esetleg még a sérülése is kockáztatva volt a semmiért.
2021. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Németországban még országon belül sem szokás az utánvételes vásárlás. A legtöbb online üzlet vagy egyáltalán nem kínál ilyen lehetőséget, vagy csak felárral.

Külföldre pedig végképp felejtsd el.

Miért nem felel meg a kártyás fizetés?

Ha nem noname, kamu webshopokban akarsz vásárolni igazi eredeti márkás terméket huszad áron, akkor nem fognak átverni sem.

2021. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi rendelésnél, nincs utánvétel.
2021. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én úgy kérdeztem a kérdést hogy Németországból Németországba rendelnek.

Nem járok gagyi ruhába attól mert kezpenzel akarok fizetni.

Csak ahol élek innen messze van minden áruház és olyan nehéz bejutni a városba .

Az a baj nincs bankkartyam és azért kérdeztem.

2021. szept. 17. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem "úgy kérdezted".

Ez egy magyar weboldal, magyar felhasználókkal, senkinek nem az lesz az alap elképzelése, hogy te Németországban élsz és az ottani viszonyokra vonatkozik a kérdésed. Ha így van, azt bizony külön meg kell említened, mert nem vagyunk gondolatolvasók.

Mondom mindezt úgy, hogy 12 éve élek Németországban - és nem, fogalmam nincs, szállít-e itt valaki ruhát utánvéttel. Mint már írtam, nem szokás, legfeljebb felárral. Itt a hanyatló nyugat fertőjében nincs igény ilyesmire.

Mellesleg ha komolyabb közönséget akarsz elérni a kérdéseddel, inkább német oldalakon érdeklődj (pl. gutefrage.net).

2021. szept. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 grafno ***** válasza:
Amazonon tudsz ruhát utólag fizetni.
2021. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!