Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kilencedikesek! Milyen az új...

Kilencedikesek! Milyen az új iskola, hogy érzitek magatokat? Mennyire van összeszokva az osztály?

Figyelt kérdés

Idősebbek is írhatnak, vissza emlékezve a kilencedikre:)


Én egyenlőre még nem érzem jól magam az új iskolában, egyszerűen még nem szoktam meg.Mások már kezdenek összecsiszolódni, ez is zavar engem egy kicsit,hogy én még nem tartok ott.

Ti,hogy vagytok vele??


2010. szept. 2. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon pocsék volt a 9. sok hülye osztálytárssal (1-2 kivétel)
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó, mindenki kedves, mindenki mindenkivel beszélget, jóban van, persze még kcisit visszíhúzódóbban, dehát majd csak kialakul. :)

15/L

2010. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én tavaly kezdtem, nálunk is kábé 8-10 napig tartott ez a kcsit így kcsit úgy :D de utána már teljesen összeszoktunk, így 1 év után meg már tiszta család az egész :) szal ne aggódj majd alakul ;)

16/F

2010. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmm nálunk sincs semmi gond,lassan mindenki beszél mindenkivel :) van jó sok barátom :) 15/L
2010. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 9. valami észveszejtően szar volt a sok hülye osztálytárssal (pedig jónevű suli) Én is vártam, de csalódtam, ellenben a 10. nagyon jól kezdődött :D Lebuktak, akik nem voltak ide valók, és 2 nap után tényleg családi hangulat uralkodik az osztályban, egy jól működő közösség lettünk. De ha nálatok nem lesz sok a bunkó, akkor már első évben összecsiszolódhattok, nem úgy hogy 3-4 ember jóba van egymással ;)
2010. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk nincsenek bunkók, viszont annál több könnyen sértődő van.

Igazából mindenki azon van,hogy ne keltsen az első nap rossz benyomást.

(De sajnos sok 0.-os van most akik már ismerik egymást,én viszont 9.-es vagyok,első 2 napom telt ebben az iskolában szóval...-az egykori 0.-osok ugye most léptek elsőbe,szóval osztálytársaim.)

2010. szept. 2. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
0.-osokkal ne törődj, tőled idősebbek és mégis csak ott tartanak, ahol te! Nem is értem, hogy lehet egy osztályba tenni velük.
2010. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én is most kezdtem a gimit , de már nyáron ismerkedtem pár emberrel az osztályból, meg volt akiket ismertem .. nálunk olyan az osztály h van az a kategória akik ismerik 1mást, és sok a duma. meg vannak az csendesebbek, akik csak azokkal vannak szinte akiket több éve ismernek .. szval igy elég gáz szerintem :S ja meg vannak a kihúzók , meg a benyalók .. akik mindig kitűnnek .
2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nalunk csak szeptember 13.-an ekzdodik a suli..mar varom,hogy milyen lesz a 9.;)
2010. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak 13-án kezdődik a suli, de már várom én is, hogy milyen lesz a 9:)

15/L

2010. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!