Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engedétek a...

Hány éves kortól engedétek a gyereket játszani? - GTA San andreas -Gta vice city -Gta liberti City stories -Gta IV -GTA V JATEKOKKAL

Figyelt kérdés
Azért szedtem külön öket, mert mas a grafikájuk, hangulatok

2021. nov. 7. 13:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem lesz a játékoktól pszichopata, senki nem lesz gyilkos, nem lop autót, stb, legfeljebb az eddig is meglévő (!!!) ez iránti vágyat erősíti fel. Tehát ha valakiben eleve ott van a gyilkolási hajlam, akkor ezt egy játék tudja erősíteni, és hamarabb gyilkolhat az ember. De attól még, hogy játszik, nem lesznek ilyen vágyai, gondolatai
2021. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát ha valakiben megvan a lopasra való hajlam az nem játéktól függ
2021. nov. 9. 20:26
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi olyan nehezen érthető meg, hogy a GTA 18 éven felülieknek való. Rá is van írva a dobozára és az adatlapjára. Erre jöttek mindenféle baromsággal. Az van, hogy a játékipart még nem érte el a kiskorúak szigorú védelme a jogszabályozásokkal. De elfogja érni azt is, úgy mint egyéb területet is elért és akkor magyarázhatjátok, hogy erre is mi szükség volt.
2021. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
moziba is beengednek 18 alatt... és akinek ép esze van nem árt neki seme gy film seme gy játék..
2021. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 10+ és azzal a feltétellel engedem meg hogy elmagyarázom neki hogy az a agresszió amit ott lát nem egyezik meg azzal ami a való életben történik. Ha mindent így tudsz vele kommunikálni és ő megérti, akkor meg engedném neki, egyrészről azért mert ha tiltasz valamit akkor annál jobban akarja azt a gyerek a másrészről pedig ha annyira akarja akkor akár a suliba is vagy barátokkal is játszhassa náluk szóval inkább jobb ha te engeded meg azzal hogy elmagyarázof neki.
2021. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ingyen is "játszhassa" a gyerek, ami játszhatja lesz ha így írjuk
2021. nov. 11. 00:57
 27/29 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy kijavítottál.
2021. nov. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9-10 éves koromban kezdtem el a GTA V-el játszani, 7-8 évesen a IV-el, és nem lettem gyilkos 😂
2021. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
5 évesen kaptam konzolt,az óta játszom. Semmi bajom nem lett tőle. Ismét egy paranoiás,aki burokban neveli a kölkét;)
2021. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!