Melyik helyesebb?

Figyelt kérdés

Van egy kamasz lányom aki iskolában visszahúzódó, csendesebb lány. A nagyobb gyerekek közül mindig van valaki aki kinezi magának és beszolnak neki. Tegnap beszélgettünk erről azt mondta nem mer vissza szólni nekik meg már jelezve lett az igazgatonal.

Én nem mehetek be iskolába.

Ilyenkor melyik jobb az ha megvédi magát vagy szóljon a tanárnak? Nem akarom hogy verekedjen de azt sem akarom hogy bántsák. Ha megszol a tanárnak lehet azért csesztetik.

Suli váltás nem jöhet szóba, én a problémát akarom megoldani nem elmenekülni előle.


2022. jan. 27. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Úgy csinál, mint aki még se hallja a beszolasokat, akkor abba fogják hagyni
2022. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem hagyjak abba attol hogy suketnek tetteti magat.

A bantasok viszont lelkileg megfogjak viselni, en felhivnam az igazgatot, ha nem partner kenytelen leszel az iskolavaltason gondolkodni.

2022. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

2!


Nálam abbahagyták. Abban nincs semmi szórakoztató, ha valaki nem reagál a bantasokra.

2022. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Verje el jól őket. Az a biztos mód.


Ha nem csinál semmit, szekálják tovább.

Ha szól valamelyik tanárnak, az le se sz@rja, s csak szekálják tovább...

2022. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra bíztatnám, álljon ki magáért. Mondjuk nekem sem ment soha, nem mindenki olyan tipus, hogy kapásból vissza tud valami frappánsat szólni. Esetleg mondd neki, hogy röhögje ki őket. Egyidejűleg tanárnak vagy igazgatónak is szólnék.
2022. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe bemennék az iskolába, járványhelyzet ide vagy oda. Nem intézkedik az igazgató?! Akkor mész az iskola fenntartójához (azt hiszem szinte az összes sulinak van egy fenntartója, de lehet rosszul tudom) nálunk legalábbis ez volt a szülők általános eljárása és nem tudom mit kapott pontosan az iskola “büntetésként”, de az biztos, hogy a 2. Alkalom után egyből intézkedtek, hogy ne forduljon elő többet.

A lányoddal meg beszélgess sokat, erősítsd meg minden nap, hogy gyönyörű, okos és, hogy bármire képes.

Így egy idő után valószínű ő is el fogja hinni ezeket és ha folytatódna is a piszkálás kevésbé fog a lelki világába belerondítani.

2022. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!