Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok testi fenyítést...

Szoktatok testi fenyítést alkalmazni 12 éves gyereknél ha végképp nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz baja egy seggberúgástól.Fiúknál ha nincs apa akkor elkalódhatnak.
2022. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Kb kétszer a karjánal fogva megrangattam a lányomat ennyi idősen, mert ha önkontrolljat vesztette, minden hiábavalo volt.


Jelentem nem lett semmi baja, a szeretetunk egymás felé töretlen.


A veresnek, pofonnak és bántalmazasnak egyébként nagyon nem vagyok híve.

2022. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


Te talán hirtelen megvilágosodsz és megjavulsz, ha pofán váglak?

2022. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Borzasztó rossz gyerek voltam,apa nélkül.Amit lehetett megcsináltam.Megszöktem,verekedtem,lógtam suliból.Kinevettem anyám minden próbálkozását.Aztán lett nevelőapám.Kaptam 2 pofont és helyreállt minden.Nyilván nem úgy kell elképzelni hogy orromból-számból folyt a vér.Felnőtt fejjel visszagondolva kb egy vicc az a pofon amit kaptam,ma már nevetünk rajta.De akkor és ott pont elég volt hogy helyretegyen.
2022. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen. Muszáj, mert csak ebből ért a szóból. Főleg testi fenyítést és megalázást szoktam művelni a gyerekkel, ha nem érti meg mit kell csinálnia és miért. Ilyenkor általában lehúzom a nadrágját és jó a fenekére ütök párat, hogy észhez térjen. Legtöbbször rájön ekkor, hogy szót kell fogadnia.
2022. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Kapott már pofont igen. Utólag azt mondta hogy ő is adott volna magának. Van amikor kell.
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Soha. Sem 12 év felett,sem az alatt. Gyenge jellemre vall!
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Gyenge és ostoba emberek eszköze az erőszak. Gondolom nektek az is oké, ha a férjetek pofánver néha. Hiszen néha kell. 💁🏻‍♀️
2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Van hogy el borul az agyam.Aki azt mondja hogy nem,az hazudik.Nem verés kell,hanem pl.egy fenékre csapás.A verés ellen vagyok,de nagyon.Mondjuk engem akkor tudnak kihozni a gyerekeim a sodromból,mikor veszély helyzetbe vannak.Pl.fogdossák a 220 as kábelt.Pedig előtte 100x mondtam hogy nem szabad.Amugy minden mást meg értenek szép szóbol,nem hülyék!
2022. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

9-es!

12 évesen fogdosták a kábelt? Mert a kérdés ennyi idős gyerekre vonatkozik.


Egyébként hol van feszültség alatt levő, szabadon álló kábel? Normális lakásban biztos nincs. Utcán is legföljebb akkor, ha egy lámpaoszlopnál leesett a védőburkolat, és bele lehet nyúlni.

Normális viszonyok között élő gyerek csak dugaszoló-aljzattal találkozik, amibe maximum egy kisbaba ujja fér bele. Két gyereket nevelünk, soha sehova nem tettünk vakdugót, de egyik gyerekünk se rakosgatott szögeket/csavarokat a dug.aljzatba. Persze talán azért, mert szögeket/csavarokat se tartunk kisgyerek közelében.

Egy 12 évesnek meg már rég túl kéne lennie ezen. Ők már Ohm törvényét tanulják fizikából, ill. a feszültség és áramerősség fogalmát.

2022. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!