Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félek a kapcsolatoktól. Mit...

Félek a kapcsolatoktól. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tettszik, és én is tettszem neki(ezt tudom), de ezt még nem vallottuk be egymásnak. :)

Igazából addig amíg nem járunk addig mindig tök jól megy minden, de de mikor már járunk,akkor nagyon elkezdek félni, de magam sem tudom mitől, mit csináljak ez ellen?

14/L Előre is köszi a válaszokat.


2010. szept. 11. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vagy kész egy kapcsolatra(ezt nem rosszból mondom),várj még vele egy kicsit:)Nyugi,nem maradsz le semmiről:)15/L
2010. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nagyon tettszik nekem, és ha megkérdezi, mit válaszoljak neki??
2010. szept. 11. 10:09
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, és köszi a gyors választ
2010. szept. 11. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:

én is így voltam ilyen fiatalon.tetszett valaki addig alakítottam a dolgokat amíg elkezdtünk járni és én pár nap múlva szakítottam.mert még gyerek voltam és nem álltam készen egy kapcsolatra.

de ezt ne vedd sértésnek!!!!!

aztán hirtelen minden megváltozott 17 és fél évesen megismertem egy fiút akivel járni kezdtünk,egymásba szerettünk és azóta már a férjem!SŐT van egy gyönyörű 19hónapos kislányunk.24 éves vagyok most.


tehát kitartás,ha eljön az igazi szerelem akkor úgyse fogsz bepánikolni mert érezni fogod hogy azért a fiúért érdemes küzdeni és mindent megtenni.

2010. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.:)

de még mindig nem tudom mit mondjak neki, mert ha nemet mondok, én nagyon sajnálni fogom:( de ha igent... nem tudom mit tegyek.

2010. szept. 11. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:

mondj igen!

veszíteni valód nincs!sőt lehet szerencséd van és te hamarabb megtalálod a szerelmet mint én.

ha még se menne akkor semmi gond,majd a következővel sikerülni fog!csak bízz!

2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, én is erre gondoltam, hogy igent mondok, csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Nagyon köszi mindenkinek, de tovvábbi válaszokatis kérek:)
2010. szept. 11. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:

En emlekszem,14 eves koromban mindig volt, hogy rajongtam valakiert. Ha valaki kozeledett hozzam, menekulore fogtam a dolgot. Nem voltam megerve a dolgokra. Aztan 16 evesen gondoltam, na mostmar aztan legalabb csokolozni kellene vagy mi...2 hetig birtam ugy, hogy szinte alig talalkoztam a fiuval...

En beszelnek a sraccal, mar csak azert is, mert ha menekulore fogod a dolgot, ne gondolja azt, hogy atverted es ugy mondanek igent.

2010. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mármint hogy beszéljek vele? mit mondjak?
2010. szept. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!