Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Senki se szeret. Mit tehetnék?

Senki se szeret. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én nem értem:( próbálok kedves lenni az emberekkel,de eltaszítanak maguktól...mit csináljak?
2011. okt. 21. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy a stílusoddal van baj. Esetleg túl rámenős vagy?


Egy másik tippem meg az, hogy tulajdonképpen szeretnek, csak Te valami miatt úgy érzed, hogy nem.


Nagyon keveset írtál magadról, így nehéz segíteni...

2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit írjak magamról?? Nem tudom mi alapján szeretnek meg vkit az emberek. Csak azt látom,hogy mindig egyedül vagyok és akire számnítanék otthagy a szarban.
2011. okt. 21. 13:17
 3/11 anonim válasza:
73%
aha valószínűleg csak önbizalomhiány, és azt hiszed nem szeretnek, pedig szeretnek csak te nem szereted magad !
2011. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont ha szeretnének nem hagyna mindenki egyeüdlm,amikor bajban vagyok...és nem lennék egyedül..vagy igen?
2011. okt. 21. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Az előttem szólónak igaza lehet. Én is pont ezt éreztem tizenévesen, hogy senki sem szeret. Aztán most 30 felett már teszek rá, hogy ki szeret és ki nem, vagyok amilyen vagyok és kész. És mióta nem akarok megfelelni mindenkinek érdekese módon mintha jobban szeretnének. :-)
2011. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Hidd el nekem, hogy a bajban mindig egyedül vagy. Még a legjobb barátok sem érzik úgy át a problémádat, mint Te magad. Ez van. Az ember alapból önző. Persze azért dolgozhatunk rajta, hogy ne így legyen, de sajna csak nagyon keveseknek jön össze.
2011. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Ne várd azt,hogy a szádba repüljön a sült galamb:DD

Esetleg te próbálsz nyitni mások felé? Vagy csak ülsz,állsz valahol és depizel,hogy senki se szeret??

2011. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jézus szeret téged.
2011. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha te is szereted magad, akkor az úgy már kettő. Kettő meg már tömeg! :D
2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szüleid biztosan szeretnek.Próbáltál már levelezni idegenekkel?Nagyon jó barátságok születnek:)Nekem is így van egy csomó barátom:)
2011. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!