Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen bunkók sokan?...

Miért ilyen bunkók sokan? Miért nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

Scene vagyok, és le emoznak és öszzevissza káromkodnak, és kritizálnak... Miért nem fogadnak így el?


Normális válaszokat előre is köszönöm.


2010. szept. 11. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne elítélni téged! én nem ítélem el sem az emosokat sem cigányok (tényleg nem) szerintem mindegy ki hogy nézz ki. 14/L
2010. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Akik nem fogadnak el, azok irigyek hogy te tartozol valamihez, van stílusod!És nem tartozom ilyen körbe, már nem vagyok tini, családanya vagyok, de nagyon tetszik a Scene stílus!Ez a frizura, öltözködés, stb tuti ha sulis lennék így öltözködnék!Szépek azok a csajok akik olyan sminket hordanak jó felturbózott hajjal!!
2010. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy a külsőd miatt kritizálnak elég nagy tudatlanság részükről. De ha én meglátnék egy ilyen alakot az utcán, mint egy scene, egyből rávágnám hogy emó. De hát nem meglepő, ezek az új stílusok a régiekből lopnak elég sok mindent el, így nem csoda hogy összetévesztik őket...
2010. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akinek megbotránkoztató a külsője, az ne csodálkozzon, ha néha kap rossz/paraszt kritikát. Azzal ,hogy ezt a stílust követed felvállaltad vele előnyeit és hátrányait. Ha nem tetszik legyél inkább plázar*banc az mindenkinek bejön...
2010. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a plázákat. Vidám vagyok, és gyakran kedves :) Nem szeretek veszekedni, de sokan káromkodtak nekem, hogy depis kis _____ vagyok... Am szimpik vagytok nekem :D
2010. szept. 11. 12:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen "scene" de senki nem piszkálja őket :) Annyira ezt a sítlust nem ismerem... mi ez? ilyen mesefiguráknak vannak öltözve az emberek? XD mert ilyen hello kittys meg mittomén milyen cuccok vannak rajtuk. am nekem tetszenek az ilyen lányok :D hát nem gyönyörű? :D


[link]


[link]


:D 17F

2010. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
ítélj el, de szerintem a természetes haj még mindig jobb mint egy ilyen mesevilágból hozott.
2010. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert az emberek tele vannak előítéletekkel :S sajnos ezen nem tudsz változtatni, csak maximum nem hallod meg őket =S
2010. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön...de ehhez nincs bátorságom. Meg én nem vagyok ilyen fehér bőrő...Én nem ítélnélek el, főleg ha kedves és ari csajszi vagy.
2010. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát engem most felvidítottatok, mert látom, hogy vannak még, akik kedvesek :D Az meg már szégyen, hogy némelyik ember csak kötekedni tud stb... Am a sötétebb bőrűeknek azt ajánlom, hogy vegyebnek fel zöld és rózsaszín cuccokat,, de legyenek feltűnőek a színek ;) Ez náluk eléggé jól áll, mert azok a színek eléggé vidámak :D Jah és fonott haj hozzá, és máris tökéletesen szép vagy ;)
2010. szept. 11. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!