Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszfiúk-lányok! szokott...

Kamaszfiúk-lányok! szokott kilukadni zoknitok? kidobod vagy amíg nem lesz teljesen lyukas addig hordod?

Figyelt kérdés
Kamaszok! veletek előfordul hogy pl a cipőben kilukad a zoknid? ha lyukas lett? akkor kidobod? vagy addig amíg nem megy tönkre teljesen addig hordod?

2022. febr. 17. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Álladóan lukas lesz!
Gyakran kilukad!
ritkán fordul elő!
Nálam nem szokott kilukadni!
Hordom lyukasan is, amíg nem lesz nagy a lyuk! aztán megy a kukába.
42 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha lyukas lesz nap végén kidobom,nem tartogatom tovább.
2022. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
55%
Miért csak a kamaszok véleménye érdekel? :) Nekik mástól lyukad a zokni xD
2022. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
"Állandóan" akartam írni rá, kimarad az N betű.
2022. febr. 17. 18:40
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
Én a farkamat szoktam zokniba húzni és úgy nagyon jó. Meg ott is marad a cucc. XD
2022. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
4# Wao! nagyon cool. XD
2022. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha lyukas, azonnal kidobom, ha otthon vagyok és van másik. Ha meg máshol, akkor amikor hazamegyek, akkor van csere. Mindeféle pici lyuk irritáló, kuka.
2022. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk nem értem a kérdést, ha kilyukadt, akkor már tönkrement, nem, nem kell várni, hogy tönkremenjen?

És miért csak kamaszok érdekelnek :D

2022. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
7# Csak tipp, de szerintem a kamaszok sokat mászkálnak, vagy rengeteget fociznak, attól lukad ki. :D
2022. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja :) Nálunk csak férj van, de ő is sokat mászkál és focizik. Ha kilyukad a zoknija simán tovább hordaná, de elkobzom és kidobom. Volt, hogy próbáltam megjavítgatni, de úgy kényelmetlen, és nagyon hamar úgyis továbbszakad.
2022. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén nem értem, a varrás miért nem opció. Ha elkopik az anyag a sok hordástól az más, akkor kidobom, de ha a kérdés szerint gyakran kilyukad, akkor ott valami éles tárggyal érintkezik, például a cipőfűző karikája nincs jól eldolgozva és éles, vagy túl hosszú a lábujjköröm, akkor az lyuk varrható, a problémát pedig meg kell szüntetni.
2022. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!