Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetne olyan tizenöt...

Hogyan lehetne olyan tizenöt éves kamaszfiú gondolkodását kicsit megregulázni, akinek minden gondolata a női mellek körül forog?

Figyelt kérdés
Baráti házaspár egyetlen fiáról van szó. A srác szobájának minden fala tele van ragasztva meztelen női mellek képeivel, egyébként vasrag spirálfüzetekbe ugyancsak ilyen képek tömkelegét ragasztotta be, a gépére csomó olyan filmet töltött le, amelyben nagymellű nők vannak, vagy amelyben férfi nő mellét markolássza. Mindenkinek ezeket mutogatja, ez az egyetlen beszédtémája, más nem is érdekli. Már a szülei is unják ezt a témát. Hogy lehetne kimozdítani ebből a dologból?

2016. jún. 20. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Elmúlik.
2016. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Tök normális szerintem, hogy egy kamaszsrác be van zsongva. Ha majd becsajozik és ő markolászik ahelyett, hogy filmen nézné, akkor lehiggad. :D
2016. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Miért baj ez? Kamaszodik. Jobb mintha b**i lenne!
2016. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Azért ilyen szinten már nem normális dolog ez.

Én is nagy mell fun voltam világ életemben.De a szüleimet nem avattam be a privát dolgaimba.

2016. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is egy kicsit sok ez igy már. A férjem is nagy cicfüggő, ha beszélgetes közben megmutatom neki a melleimet képes és elakad a szava és csak a melleimet bámulja, és azt sem tudja miről beszélt előtte 😊. És a béjvaccsot is pamela anderson miatt nézte tini korában, de azért nem gyüjtött fényképeket fúzetbe és nem volt teliplakátolva a fala cicikkel! Pedig hidd el ő tényleg mellb..zi!
2016. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam: mindig és mindenhol ezt kerestem, erre asszociáltam!

Az én szobám is tele volt képekkel!

Ma már nincsenek képek: élőben élvezem a természet eme remekműveit, két marokkal élvezem a csodás felhozatalt!:)

2016. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Úristen te beteg vagy!!! Mi az a fogyatékos szó hogy megregulázni???
2016. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hagyad. Majd lenyugszik 😂
2016. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

ha valaki éhes adni kell neki enni

szóval itt a megoldás a cici megtapasztalása:)

2016. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg pont ezzel akarja megmutatni hogy nem b__zi, pedig titokban az.
2016. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!