Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy 13 éves lány...

Normális, ha egy 13 éves lány ilyeneket hallgat?

2010. szept. 13. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Igen. ritka aki iet hallgat ambient formában(én is nagyon szeretem) 13 évesként pedig érdekes. De semmiképp nem baj és ez nem jelenti azt h rossz útra vinné a zene.

18/F

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Zenei ízlés terén nincs olyan, hogy ártalmas, maximum nem átlagos. Ez olyan, ami egyáltalán nem baj, sőt. Inkább ez, mint a médiából hasfájásig tolt tucatgagyi. egyébként kösz, hogy belinkelted, nagyon jó ez a zene, nyugtatja az idegeimet, utánuk is keresek mindjárt. :)
2010. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

amíg nem merül el ebben a black-metálos életérzésben, addig sztem semmmi baj nincs ezzel.

én is hallgattam metált 12-13 évesen, néha igényesebb pop-ot is, de főleg rock-ot ( a kedvenceim bryan adams, therion, aerosmith és a metellica voltak ilyen idősen), és jelentem, felnőttként nem lettem sem elvont, sem varjú, sem emós, sem kőrocker, vagy mittoménmi.

mostani kedvenceim többek között a nickelback és a within temptations, szóval nem téertem át pillecukor-vonalra zenei téren sem, de érdekes módon a kétéves lányom is vígan táncolezekre is :)

2010. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Én is az ilyen zenéket kedvelem (jó, mondjuk pont a black metált nem szeretem, de metál-vonulaton vagyok én is), de nem lettem kecskéket áldozó sátánista, mint ahogy azt egyesek gondolják. Nekem a fejemben sem fordult meg, hogy normális , vagy nem nomrális, mert nekem ezt tetszik, nekem az a normális. Hogy a többi mit gondol, nem érdekel. Én ezt szeretem és kész. Tedd te is ezt.

15/l

2010. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
ennél van rosszabb is! :D szerintem semmi baj nincsen vele ha csak simán tetszik neki. amúgy ha lenne gyerekem és választanom kellene hogy metált hallgasson vagy Dzsásztin Bíbört tuti inkább ezt a számot mutatnám meg neki amit most linkeltél!:D szóval no para ez normális!
2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek van még valami hozzáfűznivalója nyugodtan írja le!


Hogy őszinte legyek, egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy ez nem lenne normális, a kérdést is csak annak reményében írtam ki, hogy kapok rá néhány szórakoztató választ - de úgy tűnik eddig nem volt szerencsém ilyesmihez.

2010. szept. 14. 15:46
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Számomra idegesitő az ilyen zene!

A lányom nem ilyen zenei stílust hallgat,de ha ilye hallgatna se lenne bajom,de az biztos,hogy nem bőmbőlhetne így a zene,mint most!!

De befoályolni pedig SEMMI féle képpen nem akarnám a lányom zene stílusát,hagy alakuljon csak ki magából.

Én a nyugodt zenéket szeretem (Szekeres Adrienn,Bereczki Zoltál és Szinetár Dóra meg hasonlók külföldi előadok közül Madonna,Cascada és ehez hasonlók) bár egy 32 éves anyuka vagyok gondolom épp nem ezek a legnagyobb sztárok a körökben,de szerencsére a lányom is meghallgatja ezeket a számokat.

Mi itthon úgy csináljuk,hogy mikor ketten vagyunk itthon és a bátyja meg az apa nincs itthon akor egy számot én választok egyet pedig a lányom.

Mondjuk mikor egy Justin Bieber vagy Sp vagy kinek a száma megy akkor se mászok a plafonra,mert akár,hogy is nézznek ki a hangjukkal nincs bajom..

Gondoltam leírom nállunk,hogy mennek a dolgok,de nem tartom természetellenesnek azt,hogy te ilyen féle számokat hallgatsz ,ez a te döntésed ha zt szereted akkor ezt,ninc ezzel gond :)

Főleg ha ettől függetlenül egy életvidám,pozitív lány vagy.

2010. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:D:D:D14/l...de altalaba nem ilyen zeneket hallgatok;)
2010. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj.
2010. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

igen, normális, csak kicsit furcsa 13évesen.

hallgasd meg ezt. sztem tetszeni fog.


http://www.youtube.com/watch?v=mUm4AoMxu_o


ne nyomd el rögtön az elején, mert 1:30tól kezdődik igazán.

2010. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!