Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki 7. -ben Hannah Montana-s...

Ciki 7. -ben Hannah Montana-s táska?

Figyelt kérdés
Apukám hozta New York-ból, de csak kirándulásra, úszásra hordanám.Szerintetek ciki?
2010. szept. 13. 23:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

bocs az off ért de már nem bírom ki

kérdező: te kérdezted h SZERINTÜNK ciki e és aki azt válaszolta hogy igen azt most mér' osztod már bocs de ha TE kérdezed miért neked áll feljebb?

am hanamontana minden korban ciki...

2010. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Semmi baj az "off"-ért, bár nem nagyon értem ezt a kifejezést.Szerintem kicsit félreértetted, vagy én írtam félreérthetően.Nem akartam osztani az észt, meg a nagybetűt nem "kiabálásnak" írtam pl. hanem mert úgy érzetem sokan nem olvassák el a részleteket.Tehát nem akartam osztani az észt, azért is tettem " :) " fejet a végére, hogy érezzétek, nem "úgy" írtam.

Amúgy meg csak az esett rosszul, hogy olyanokat írtatok csak, hogy "gáz","ciki".Mert akkor még megértem, hogy ezt írjátok, ha én vettem volna magamnak, de így egy kicsit bántó volt valahogy, mert nem éreztem, hogy megértettétek volna a lényeget, hogy nem én akartam, hanem apukám hozta nekem ajándékba :)

2010. szept. 15. 23:11
 13/23 anonim ***** válasza:

Értem, hogy apukád hozta, és Neked ettől kedves, nem HM-től, DE, akkor ezt döntsd el te magadban, hogy hordod vagy sem, és ha hordod, akkor azzal esetleg felvállalod, hogy mások megszólnak miatta.

Nyilván nem kezdhetsz el magyarázkodni mindenkinek, hogy nem te vetted és neked nem elsősorban HM-ről szól és, hogy nem ezt hordod mindenhová.

Olyan helyre vidd, ahol nincsenek rosszindulatú, divatmajom kamaszok vagy pedig peregjen le rólad a cikizés.

2010. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám ciki... De apukád biztos szomorú lenne, ha nem hordanád. Úszásra még elmegy, de suliba nem. Azért vedd fel néha valahová, és akkor amikor apukád is látja.
2010. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Én is 7.-es vagyok és füzeteim,tollam és a vinnettáim is hm-esek.Egyik barátnőmnek tolltartója olyan.Táskában nekem nem tetszik,de nem ciki.
2010. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hát nézd... :D

én filozófia - magyar szakos végzős egyetemista vagyok és ma is néztem Hannah Montana-t, mert vicces :)

sokkal igénytelenebb dolgokból is lett már sokal nagyobb divat... szerény véleményem szerint inkább legyenek Hannah Montanas cuccaitok, mint PlayBoy nyuszisak... láttam már 8éveseken ilyesmit, és borzasztó visszataszító :)



Én csak azért nem hordanám suliba a helyedben, hogy ne menjen tönkre, elvégre New York-ból kapott ajándék... az én táskáimba mindig beleborultak az iskolatejek meg mocskosak lettek... :D inkább vigyázz rá :)


és ne érdekeljen ha azt mondják ciki... ugyanolyan butaság lenne csak azért nem hordani, mert mások szerint ciki, mintha csak is azért hordanád, mert mások szerint jó, neked meg nem is tetszik...

2010. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Úgy döntöttem, fogom hordani, de nem suliba, hanem külön órákra.Aki meg cikiz az nem érdekel :)

2010. szept. 17. 16:53
 18/23 anonim ***** válasza:

Én írtam az,hogy "gáz,de mindegy" most számomra semmit nem változtat az,hogy NEW YORKBÓL van.. -.-

Te kérdezted,meg,hogy SZERINTÜNK ciki-e most mit írjak,hogy ne bántsam meg a pici lelked??

Akkor minek kérdezed meg ha aztán kiosztasz másokat..

2010. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ez most olyan mintha lenne nekem egy Michael Jacksonos táskám,ha fan vgay akkor nem ciki ha nem vagy fan akkor sem.....Én imádom Michael Jacksont!! :)
2010. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne hatragugy de ez vééérciki...
2010. szept. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!