Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek apukám 45. születés...

Mit vegyek apukám 45. születésnapjára?

Figyelt kérdés

a szüleim elváltak, és nem olyan fényes a kapcsolatom az apukámmal. de mégis szeretnék neki VENNI valamit. mit ajánlotok? (45 éves lesz)



13/l


2010. szept. 14. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
minden választ szívesen olvasok! =)
2010. szept. 14. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tortat, aminek a temaja esetleg a munkaja. :D Peldaul, ha szamitogepes szakember, akkor egy szamitogep alaku tortat, a kepernyojen, hogy "Lanyodtol..." De a legjobb, ha keszitessz neki valami aprosagot, peldaul egy kozos kepeteket.A tavol elo apukaknak jo, ha van egy emlekuk a gyermekukrol.:P
2010. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Tortát nem szeretnék neki...

nem él távol, de az ötlet nagyon jó! (2 utcányira lakunk egymástól - persze egy városban. )

2010. szept. 14. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor ennyi idős volt, vettem neki egy fém flaskát és belegravíroztattam, hogy: "apa"

Mellé adhatnál neki egy képeslapot, amibe írsz valamilyen idézetet, meg egy tábla csoki :)

2010. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem is tortát,és nem boltit,de süss vmi könnyebbet. ha nem tudsz kérd meg anyukádat. de ha minden képpen venni szeretnél neki,tudom ajánlani a www.egyedimeglepi.hu oldalt. én innen rendeltem neki egy söröskorsót a tesóm és az én fényképemmel(a szállítási költség mondjuk kicsit drága..) max 4 nap mire megérkezett. de ha késik akkor sem fog haragudni apukád
2010. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bármit lehet!! :)

tőrt(ha vadászik, ha nem, egyszer vagy akár napi szinten úgy is fogja használni) ez 1 példa volt:d de lehet bármit

2010. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A süti/torta, stb. hogy úgy mondjam, " kilőve ", mert az isleren kívül mást nem szeret...
2010. szept. 15. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvettük és oda is adtam neki az ajándékokat. Nagyon örült.


Egy pohár, ami szépen ki van díszítve, és rá van írva, hogy Édesapámnak;


egy doboz ( kagyló )csokoládé;


és egy "retro" fénykép rólam.



Nagyon köszönöm a tanácsaitokat!

2010. szept. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!