Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a barátomnak 16. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nos, 16 lesz a barátom..

Gondoltam olyanra, hogy parfüm, közös kép, szép képkerettel.. fiúknak annyira nehéz venni..lánynak tiszta egyszerű(pl.karkötő nyaklánc vagy vmi kis csecsebecsék..).

Lenne valami ötletetek? Légyszi írjatok:)

Puszii*-*

15/L


2010. szept. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos mi nem ismerjük,így nem nagyon tudunk segíteni.Mi érdekli??Amúgy a közös kép előhívatása és egy szép keretbe rakása nyerő szokott lenni:)Főleg,ha te csinálod a keretet.
2010. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát igazi fiús fiú..:)

fél éve leszünk együtt, szóval most már eléggé kiismertem:)

motorozik..psezik..:)

és nagyon szeretem:)

2010. szept. 22. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
valami motoros ajándék??nézz körül ajándékboltban,jópofa dolgok vannak:)első voltam.
2010. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindent, várom még a válaszaitokat:)
2010. szept. 22. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem a barátnőm a 15. születésnapomra egy közös képet, egy motoros Dzsekit és Sok szeretetet adott. Nekem ennyi is elég volt. :D



(Tipp: A Fiúk többsége 15-17 éves korban sokat ülnek a sfzámítógép előtt.) Szóval megpróbálhatsz nyitni neki egy blogot, ahol kettőtökről írsz, felraksz pár szép képet (Rólad, Róla, Rólatok) [Célszerű jelszvas védelmet rárakni.] És a blog címét elküldöd neki pl E-mailben, Oda adod neki személyesen Stb. Bocs hogy hosszú lett, de ez egy Érdekes téma amit felhoztál. (nemtudom mennyire volt hasznos)

2010. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Húú, ez rettentőmód érdekes, és nagyon hasznos, szerintem akkor ez lesz az egyik ajándék.:)

Köszönöm szépen, hogy írtál.:)

2010. szept. 22. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

19:21 -es vagyok.



Örültem hogy segíthettem

2010. szept. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!