Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztályom nem kedvel, mit...

Az osztályom nem kedvel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Őszintén nem is tudom miért irom ezt le,talán csak kiváncsi vagyok mások mit gondolnak.

Egy pár lány kivételével,az összes többi lány csak 3 dolgot tud: pasik,vásárlás és buli. Nameg ezeknek a pletykálását szünetekben. A srácokhoz pedig nem mehetek,mert már nem olyan,mint az oviban,mostmár ők is fiús témákról beszélgetnek és amikor marhulnak akkor olyanok,mint az állatok.


Az elején láttam,hogy a lányok milyenek és ezért inkább nem barátkoztam velük,mert engem ezek a témák untatnak. Viszont mostmár nem találom meg velük a közös hangot,mindig olyasmiről beszélnek,amihez én nem tudok hozzászólni,szóva eltudjátok képzelni.

Ilyenkor ti mit tennétek ?


2010. szept. 14. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

na most, ha az elején már tudtad hogy a többi lány milyen, és nem barátkoztál velük, most miért akarsz? ha eddig nem letettek barátnők, mert te nem kedvelted azokat a témákat amikről ők beszélnek, akkor most minek?

ha van pár barátnőd, akikkel el vagy, akkor elégedj meg azzal.

2010. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell foltetlenul minden temaban jartasnak lenned. :) Es mindenkivel joban sem kell lenni.Esetleg ugy kezdemenyezhetsz, hogy ha hallod pl. hogy buliba keszulnek, akkor kerdezoskodsz.Hova?Mikor? Majd masnap is megkerded, hogy milyen volt.Esetleg egyszer a tobbi baratnoddel megkerned oket, hogy vigyenek magukkal... :-S Hmm, ennyit tudnek tanacsolni.
2010. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nálam dettó ugyanez. Az összes lánynál buli, pénz, pláza, cigi, szex, pia stb. 3 lánnyal vagyok jóban, akik nem ilyenek és tökéletesen emg vagyok elégedve velük. Barátkozz azzal a pár lánnyal.

15/l

2010. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én is ugyanígy vagyok! Már végzős vagyok és valahogy kibekkeltem 3 évet^^

Biztos van egy-két lány, akivel úgy ahogy el tudsz beszélgetni, keresd az ő társaságukat...

Mondjuk megértelek, ez a legnehezebb időszak... Nem nagyon avatnak be a bizalmukba és nem is nagyon tudják még elfogadni azt, ha valakinek más az érdeklődése...

Ezért próbálj meg más osztályokból is barátkozni és egy év múlva már sokat fog változni a helyzet.

2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia!Nálam is ez a helyzet,csak már szerencsére végzős vagyok!Egy olyan ember sincs az osztályban,akinek hasonló érdeklődése lenne,mint nekem.Már az első év elején cikiztek,hogy színházba,moziba járok,és nem hordok tetőtől talpig márkás cuccokat,és nem járok discoba hetente.

Szünetekben zenét hallgatok,az a legnagyobb öröm,ha vége a tanításnak,órák közti szünetben zenét hallgatok,osztálytársaim amikről beszélnek,nem tudok hozzászólni,mert nem érdekel,hogy ki kivel,mikor hol stb,meg milyen drága cuccokat vett...

2010. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok:nem kötelező,hogy legyenek barátaid a suliban,nekem sincsenek ott barátaim,de sulin kívül élem a normális életemet,a velem hasonló érdeklődésű bartétaimmal és kész,osztálytársak mondjanak,amit akarnak
2010. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Megint az utolsó vagyok:msn-en mondanák neked pár tanácsot,priviben elküldöm a címem,ha gondolod,felvehetsz.
2010. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!