Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyós téma: érzem, az anyósom...

Anyós téma: érzem, az anyósom nem kedvel (elveszem a 32 éves pici fiát), viszont nem is zaklat? Zavar, hogy nem közvetlen velem és nem érdeklődik.

Figyelt kérdés
Fia is megmondta hogy ilyen az anyja. Legalább nincs láb alatt, de meg sem kérdi, hogy vagyok. Vagytok Ti is így? Hogy kezeljem a dolgot?
2009. dec. 15. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az még a jobbik eset, ha nincs láb alatt, nem szól bele a dolgaitokba, illetve nem hívogatja haza a fiacskáját minden csip-csup dolog miatt. Az pozitív, hogy anyóspajti tényleg olyan, amilyennek a párod leírta, szóval ő nem látja másképp, rózsaszín szemüvegen át az anyját, és nem védi a te ellenedben. Tudom, hogy sokkal jobb lenne egy olyan anyóssal, aki már majdnem egy idősebb barátnő, de ilyen sajnos keveseknek jut.


Talán te majd az leszel a menyednek. :-)

2009. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legalább a születendő unokája felől érdeklődhetne...
2009. dec. 15. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül. Igaz én már megszültem. Lányom 8hónapos és az anyós kb 2x volt nálunk. Akkor is mi hoztuk el, pedig 15km-re lakik csak tőlünk. Nem mintha hiányozna, de azért csak az unokája...

Megjegyzem venni még nem vett neki semmit, se mikor megszületett és most karácsonyra se kap semmit a picúr. Pedig megtehetné...

Ha így áll hozzád akkor nem kell foglalkozni vele, legyél Te is távolságtartó hátha 1x észreveszi, hogy hamarosan unokája lesz.

2009. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazad van. Az enyém 1,5km-re lakik... Még gyalog is csak negyed óra... :(
2009. dec. 15. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
15:19-es vagyok. Hány hetes terhes vagy?
2009. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szóval nem vagy neki szimpi...szerintem örülj neki hogy nem érdeklődik!!A mű szeretet undorító!Te se keresd a társaságát!

Én csak reménykedem benne ,hogy békén fog hagyni minket szülés után!!

19h

2009. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
szia.igen ez ismerös.az én drága anyosom is ilyen.4 éve vagyunk együtt a párommal és ezidáig nem tudta megfogalmazni érthetően mi a baja velem.hozzá teszem nem csak a párom az egyetlen fia és már több mint 10 éve elköltözött otthonról.szóval nincs az h én elvettem a kicsi fiát.vmiert nem akar elfogadni de sztem ezt ő sem tudja miert.30 hetes kismama vagyok eddig azt sem kérdezte meg h vagyok mi ujság és hasonló.én eddig megprobáltam mindent h rendezzük a kapcsolatot de felleselgesen ugyh én már feladtam és nem foglalkozom vele.átnézek rajta hozzá sem szolok a köszönésen kivül.sztem észrevette mert azota elkezdett változni.de ezzel az a baj h már túl későn....sztem ne foglalkozz vele.legyetek ti boldogok és kész.majd rájön h nem igy kellett volna viselkedni amikor majd a beteg ágyban egyedül lesz.már bocsánat h ezt mondom de ez ilyen anyos azt sem érdemli meg h az unokája azt mondja majd h mama én ezert nem fogom megtanítani a lánykámat erre a szóra.:(ne ítéljetek el de nekem rengeteg fájdalmat okozott és nem tudok másh viselkedni vele ezt érte el sajnos:(
2009. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok. Hát nem így képzeltem el azelőtt a dolgot... De csakazértis csak a gyerekem érdekel és 3unk boldogsága!
2009. dec. 15. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve vagyunk házasok. Nem mondta miért utál, de nem fogadott el, az IWIW-wn már letiltottam, mert olyan leveleket küldözgetett (főleg esküvő után), hogy azt hittem agyvérzést kapok tőlük.

Most 27 hetesek vagyunk, első unokája lenne, de amikor fel akartunk menni hozzá bejelenteni a nagy hírt, nem engedett be.

Azóta sem érdeklődött, sőt azt sujkolja a férjem agyába, hogy nem is ő a gyerekem apja, stb.

Most egy kis "meglepetést" szeretnék neki adni karácsonyra, egy DVD-t, amin az unokája van 4D-s felvételen.

Nem azért, hogy megváltozzon, hanem hogy lássa, én nem olyan vagyok, mint amit ő rólam elképzel (mert megismerésre nem adott esélyt). Egy kis lelkiismeretfurdalást talán sikerül kicsalnom belőle, de jóban biztosan soha nem leszünk.

Elvettem tőle anno a 26 éves fiacskáját, aki a mai napig hazaroham ha anyuci hívja. De vele szemben azért nekem ad igazat (legalábbis előttem). És azt mondta, majd ha az anyja oda kerül, akkor az öccse fogja ápolni, nehogy már én küszködjek az anyjával, amikor az ránk se hederít.

A lényeg, hogy van másik nagyi és nagyapa (az após már nem él). És ők szeretik és várják az unokát.

2009. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi, sajnos együtt lakunk az anyóssal. Nagyon aranyos velem; néhány pl: legalább 6x-10x mondta az első félévben, hogy "váljatok el", a fiának meg, hogy "megmondtam, hogy ne nősülj meg", a gyerekkérdésre: "ide", itt nincs hely számára"(70négyzetm. a lakás, hárman vagyunk), amikor elmondtuk, hogy kislányunk lesz: Fúj...jobb lenne fiú, én a fiúkat szoktam meg(egy fia van, akire 10 évet várt, aztán a köv. aki lány lett volna elvetette).

Örülj, hogy nem laksz anyósoddal!

Nekem szép házam van vidéken, de a páromat Bp-en tartja a munkája...(vagy az anyja?). Nem így terveztük. Imádkozom, hogy megoldódjon a helyzetünk valahogyan.

2009. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!