Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már nem kamasz,de úgy viselked...

Már nem kamasz,de úgy viselkedik.Van még valaki akinek a 20 éves gyereke csúnyán beszél vele?Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha velem beszélne csúnyán én észhez téríteném.
2022. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
A csúnyán beszél nem a kamasz viselkedés, hanem a bunkóság jele.
2022. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl konkrét. Miben nyilvánul ez meg?
2022. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Közölném vele hogy ha így folytatja akkor mehet amerre lát és tarthatja el magát.
2022. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Az ilyenek szokták halálukig pumpolni az anyjukat, meg a nyakukon ragadni, és közben úgy beszélnek az anyjukkal mint a kutyával.


Ne csodálkozz ha a csúnya szavak tetlegességgé fajulnak.

Nevelni kellett volna.

2022. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Sosem tűrném el, hogy úgy beszéljen velem a gyerekem mint akit a seggéből rángatott elő. Valószínűleg addig lenne berendezés a a szájában. Utána mehetne amerre szeretne.
2022. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Én is "csúnyán" beszéltem az apámmal 20 évesen, de ő egy nagyon gonosz, hazug, nárcisztikus ember, elviselhetetlen. Őszintén szólva nem hiszem, hogy egy fiatal felnőtt ok nélkül bunkó a saját szüleivel. Elgondolkoznék mi lehet az oka.
2022. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pedig elhiheted utolso hogy a se...e ki volt és mai napig ki van nyalva!Jobban keres mint mi,és nem kérunk tőle egy forintot sem,ezzel is segítve őt.Olyan mint egy elmebeteg.Szarul esik ,mivel a gyerekem.Többször beszélgettem vele,hogy mi baja,mindig mondja hogy semmi.Konkrétan ezeket mondja életedbe nem dolgoztál annyit mint én.Takarodjál felfele( mármint az emeletre).Hülye k...rva stb.Na ezt ki lenne az a hülye aki eltúri?!Multkor mondtam neki hogy szedd össze a cuccod és takarodj a háztol!Már nem bírom sokáig.Olyanokért esik nekem hogy multkor elaludt és én azt mertem mondani hogy nem én tehetek rola hogy nem bírsz felnőtt fejjel felkelni.Na akkor minden voltam!
2022. márc. 29. 20:57
 9/22 A kérdező kommentje:
Az az elszomorító hogy pont lehet ezzel ba...tam el.Mármint hogy a se...e ki volt nyalva.Az apja mindig is szart rá.Na de ki gondolná hogy ahogy "öregszik" egyre rosszabb.Azt hinné az ember hogy csak átlátja ezt az egészet.Multkor aludtam és mindenféle idiota fogyatékosnak elhordott mert a kutya beszart.Szoval aludtam és úgy rontott be a szobába.Egyszerűen borzalmas.Állítolag nem sokára elmegy albérletbe.Soha nem hittem volna,de esküszöm várom😭
2022. márc. 29. 21:02
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Azért én kíváncsi lennék a másik oldalra is... tök rossz viszonyban voltam anyukámmal kamaszként, de kamaszként se mondtam neki ilyen durva dolgokat. 20 évesen meg már egyenesen szégyelltem, hogy hogy viselkedtem vele 15-17 évesen.


Mondjuk ha én felnőtt fejjel elaludtam volna, nekem biztos nem mondtak volna a szüleim ilyen passzív agresszív mondatot. Ha mindig ilyen voltál vele, akkor nem csoda ha mostanra ő is ilyen veled. Persze lehet, hogy ez egy szerencsétlen példa volt a részedről. De ilyen cinikus módon engem soha nem oktattak ki a szüleim.

2022. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!