Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, melyek azok a dolgok/t...

Szülők, melyek azok a dolgok/termékek, amit kamasz gyereketeknek meg kell venni és korábban nem kellett?

Figyelt kérdés
Amikor kamaszodik a gyereketek, mikkel bővül azon cuccok listája amit meg kell venni neki?

2022. ápr. 3. 15:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Óvszer.
2022. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Smink
2022. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Fogamzásgátló.
2022. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Lányoknál menstruációs termékek, szépítkezés, csinosabb ruhák. Nálunk sportra is sok pénz elmegy, új sportfelszerelés. Most kap fogszabályzót, igaz, ez csak egyszeri, de igen drága lesz. Étkezés is költségesebb.
2022. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer annyi betét, mint eddig. Ótvar ronda trapézfarmer, de hát ez a divat, és legalább nem lóg ki belőle semmije. :))) Nagylányosabb hátizsák. Saját szemöldökcsipesz.

De még csak nemrég kezdtük. :))))

2022. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

*fogszabályozó

* kozmetikus, ha pattanásos

* okosabb telefon

* esetleg saját laptop

* minőségibb ruhák, amikre vágyik (ilyenkor kezdődik a márka mánia..)

* smink, kozmetikum, esetleg minőségibb fodrász vagy körmös

* magántanár, ha érettségire/felvételire/nyelvvizsgára készül

* hobbi: sport, könyvek, eszközök

* menstruációs termékek, esetleg fogamzásgátló (akár rendszertelen ciklus rendbetételére is )

* több szabadidős tevékenység: mozik barátokkal, jégkori, lézerharc, beülés suli után, strand stb.



Ezek többsége nem létfontosságú, de ötletként felvetettem.

2022. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

5-ös,bocs, de ez most offtopic lesz: tényleg megint divat a trapézgatya? 39 éves vagyok, és bár nő, semmi szemem nincs a divatra, nem látom egyszerűen, hogy hogy öltözködnek, akik "trendik". De azt tudom, hogy az én kamaszkoromban is pont divat volt a trapéz, és arra is nagyon emlékszem, hogy anyám azon röhögött, hogy az ő kamaszkorában is divat volt.

(Egyébként meg örülnék neki, ha megint divatba jönne, elég vastag a vádlim, az olyan nadrág jobban áll nekem...)

2022. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

"menstruációs termékek, esetleg fogamzásgátló (akár rendszertelen ciklus rendbetételére is )"


Már bocsi, de ez a legnagyobb hülyeség amit szülő elkövethet. A fogamzásgátlótól megszűnik a ciklus, nem pedig rendbehozza. Ha hormonális problémája van csak súlyosbodni fog a helyzet ha egyszer abbahagyja a tablettát.

2022. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

8!


Az meg van, hogy nem a szülő választ a gyereknek fogamzásgátlót, hanem q gyerek megy el -esetleg a szülővel együtt- az orvoshoz és ők ketten megbeszelik, mi a legjobb megoldas?

2022. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Betét ipari mennyiségben, egy rakás golyós dezodor, parfüm, sportmelltartó, saját mobil.
2022. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!