Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elit gimnázium gólyatáborában...

Elit gimnázium gólyatáborában lehet számítani szexre/fiú-lány viszonyokra, alkoholra, cigarettára stb.? Ti elengednétek a fiatok?

Figyelt kérdés

Elit és egyébként erős gimnáziumról van szó, de a városunkban pont arról lehetett az elmúlt években hallani, hogy a legelőkelőbb gimnáziumokban voltak elég szabad szellemű bulik voltak stb. Azt is lehetett hallani, hogy a legelőkelőbb gimik sokkal kevésbé konszolidáltak, mint a szakközepek, gyengébb gimik, szakiskolák.


Mire lehet majd nyár végén/ősz elején számítani? Elengednétek a fiatokat (amúgy tipikus jófiú, úriember, egy rossz szót nem lehetett rá hallani)?



2022. ápr. 5. 18:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

A gimis gólyatábor alapvetően arról szól, hogy megismered azokat az embereket, akikkel az elkövetkező 4 évben napi 6-7 órára össze leszel zárva. Abban a pár napban már elkezdenek kialakulni a baráti társaságok. Némi hátránnyal indulna a fiad, ha kimaradna ebből.

A gólyatáborban általában mindenféle játékos vetélkedők vannak. Igen, vannak szexuális töltetű feladatok. Nálunk pl.az volt, hogy 2 lánynak át kellett öltözni, egy-egy fiú takarta őket egy lepellel. Amelyik csaj gyorsabban kész volt, annak az osztálya nyert. Meg persze volt üdítővel töltött fellógatott gumikesztyű, amiből ki kellett szopni az üdítőt. Meg hasonló baromságok. Kifejezetten bulizni nem volt időnk, mert vagy túráztunk, vagy valami feladatunk, foglalkozásunk volt.

Viszont érdemes barátkoznod a gondolattal, hogy a középiskolás évek a lázadásról, útkeresésről, a szülőkről való leválásról szól. Engedd őt, hadd bontogassa a szárnyait, akkor is, ha néha arccal zuhan a betonba. Inkább most hozzon rossz döntéseket, most csináljon hülyeségeket, amikor még itt vagy neki, hogy segíts rajta. Élete legszebb 4 éve lehet ez a fiadnak, ha hagyod őt élni.

2022. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#10.

Tudom, tudom... De a világért sem akarom, hogy rossz érzés legyen neki és azt akarom, hogy boldog legyen.


Én is szomorú lennék, ha ő az lenne.


Egy barátnő jó lenne neki? Nem csalódna?

2022. ápr. 5. 21:14
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
#12 De, csalódni fog. De emlékezz vissza, amikor járni tanult. Hányszor esett fenékre, mire megtalálta az egyensúlyát és stabilan tudta koordinálni a mozgását? A szerelem is kb.ilyet. Meg kell tanulni "jól esni", aztán felállni és menni tovább. Nyilván megszakad az anyai szív, amikor a gyerek szomorú és nem tudsz rajta segíteni. De ahogy a totyogó is sokat tanul az esésekből, a kamasz is tanul a csalódásaiból.
2022. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Gondolom, te vagy az is, és te vagy a 15 éves ..

2022. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14.

Nem, nem az én kérdésem.

2022. ápr. 5. 22:17
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert te talan nem csalódtál sosem, amikor kamasz voltál es randizni kezdtel? Gondolom, igen. O is fog. Altalaban igy van ez. Maskulonben nem tanulunk belole. Nem kell ennyire feltened, nem 3 eves 7 eves, hanem 15. Most kezdi majd jobban megismerni magat, csomó uj dolgot kiprobalni. Ha adsz neki ovszert, igen lehet nem tudja hasznalni, de ha nem is probalja meg, akkor sose fogja tudni, hogy kell ezt meg azt csinalni.
2022. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy lehetne őt megkímélni a lányoktól? Félek, hogy csalódni fog és szomorú lesz..." Jó anyós leszel így egyszer... Na meg tőled is kímélni kellett a fiúkat vagy honnan jön ez a gondolat? A lányok is pont olyan sokfélék, mint a fiúk és érthető okokból inkább őket szokás félteni. De minden közösségben vannak félénkek és nagyszájúak. A fiad meg aztán vagy kelendő lesz vagy se. Ha rá se néznek, szerintem az lesz csak a csalódás neki, aztán persze lehet, pont ő fog sokakat bűnre vinni. De hátha simán csak normálisan szocializálódik a kortársai között. Ha jól nevelted, nem fog túl nagy hülyeséget csinálni akkor sem, ha nem vagy vele, hogy ellenőrizd. De ha ennyire tartasz ettől az elit gimitől, írasd máshová, mert ami a gólyatáborban lehet, az lesz később is egy-egy házibulin vagy osztálykiránduláson.
2022. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekeden múlik. én pl. nem szexeltem gólyatáborban, de biztos volt aki igen.
2022. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

hogy hogy lehetne óvszert adni a kezébe? tessék fiam, itt egy óvszer

egyébként is pont itt az ideje, hogy megtanulja használni, legalább nem a csaj előtt bénázik vele.

15 éves gyerek már nem ártatlan kisfiú, naponta feji a gyíkot, akár többszőr is :) és szinte teljesen kifejlett ivarszervei vannak ha nem későnérő, és kb ez a kor amikor először fog szexelni, jobb ha megbarátkozol a gondolatával. én is 15 évesen vesztettem el, és nem mondtam el a szüleimnek, hogy hű, anya, de jót b**ztam hétvégén :D


ezzel együtt azt szoktam mondani, aki úgy érzi elég felnőtt a szexhez, az legyen elég felnőtt ahhoz, hogy gumit merjen venni.

2022. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

#12 nem a te dolgod van-e barátnője, az kicsoda és lefekszik-e vele

neked az a dolgot, hogy irányt mutass az életben, tehát jól válasszon, hogy védekezzen, ha arra kerül a sor.

ez az ő élete, hagyd megélni. hozzátartozik a jó és a rossz is.

te inkább legyél egy biztos pont, akire lehet számítani, ahová vissza lehet húzódni.

2022. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!