Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam női ruhába...

14 éves fiam női ruhába öltözik, (titokban) sminkeli magát. Bele kéne szólni? Szabad egyáltalán? Majd kinövi?

Figyelt kérdés
Egyelőre úgy teszek mintha nem tudnék róla, mert nem igazán tudom mi a helyes. Alapból nem is szólnék bele, de kicsit tartok tőle hogy az iskolában vagy a barátai is észreveszik és kiközösítik emiatt.
2022. ápr. 19. 22:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%
Leültetném és megkérdezném ezt miért csinàlja elsőkörben.Aztán attól függ.
2022. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Amit első ír

Ne itelkezz, hanem próbáld megtudakolni hogy miért teszi. Lehet csak kíváncsi, latta valahol, lehet hogy abban érzi jól magát, vagy megfogalmazni se tudja de vonzza a dolog


Biztositsd arról hogy barmit6is mond szereted

2022. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Bele szólni nem szabad. De éreztetni kell vele, hogy te mindig szeretni fogod. Ne mondd el, hogy tudod, majd ha akarja elmondja, de beszélgess vele sokat és érezze, hogy bízhat benned.
2022. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Az a baj hogyha konkrétan megkérdezem, már az is lehet hogy baj...


Próbáltam már óvatosan kihúzni belőle, de nyilván sikertelen, meg amúgyse túl beszédes, pláne ilyen témákban.


Meg aztán eszembe jutott, mi van ha ő se tudja miért teszi? Sok ilyesmi dolog még felnőttkorban is rejtély, hogyan alakul ki.... teljesen tanácstalan vagyok


Mindig elmondom neki hogy bárhogyan is van szeretem és bízhat bennem, ugyanakkor saját példámból tudom hogy az ő korában és ebben a világban nem elég az anya szeretete ha a az iskolában kigúnyolják... csak reménykedni tudok h titokban marad.

2022. ápr. 19. 22:33
 5/50 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz vele. Ha kinövi, azért nem. Ha meg ilyen marad, és transzvesztita vagy transzszexuális lesz, akkor meg úgyis olyannak kell majd elfogadnod.
2022. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon teszi csak akkor nem derül ki


Hol lathatnák még meg?


Vagy sminkben kijár?

2022. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként 8. ban a fiúk osztály kiránduláson felvették a csajok ruháit, melltartóit, cipoit, ruzzsal kikenve parádéztak. Hát nem volt vicces annyira, de azóta mind családos. Szóval lehet az is hogy ebbem a korban ez foglalkoztatja őket. Várj egy kicsit.. Ha nagyon állandósul esetleg akkor térj rá
2022. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
12%

Egy gyereket nevelni kell, oda kell figyelni minden apró mozzanatára. Most van abban a korban amikor könnyen befolyásolható. Ha hagyod hogy a saját útját járja, lehet, hogy b*zi lesz.

A helyedben most cselekednék és férfit nevelnék belőle.

2022. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
Na 8as, a gyermeked lelki epsége érdekében kívánom hogy legyen hetero gyereked különben pokol lenne az élete
2022. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
7%
#9, mindenképp hetero lesz a gyerekem, mert annak fogom nevelni ;)
2022. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!