Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? Segítseteeek!

Figyelt kérdés

sajnos vagy nem sajnos,akaratom ellenére is beleszerettem az egyik tanáromba..aki természetesen jóval idősebb.. tisztába vagyok vele hogy semmi nem jöhet létre, de annyira elgyengülök amikor rám pillant.. vagy kérdez valamit órán és hosszasan néz. próbálom kiverni a fejemből de nem megy.és attól tartok hogy nem is fog menni..nem adok felé jeleket..hisz nem is szabadna..de szerintetek mégis mit tegyek, h elviselhetőbb legyen ez az érzés..mert így nagyon rossz, hogy arra várok h legyen valami..hogy csak rám nézzen ahjj :(

szinte csak miatta van kedvem suliba menni..

és ennyinél kicsit több tanácsot várnák, h "felejtsd el". csakhogy ez nem olyan egyszerű, mert szinte mindennap látom..

mit tegyek szerintetek??

encsii15


2010. szept. 16. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ez nem megnyugtató, de alsó tagozatos koromban én is szerelmes lettem az egyik tanáromba, aki akkor kb. 38-40 éves lehetett. tudom, hogy ez nagyon hihetetlen, hogy ennyi idősen szerelmes voltam, de ugyan úgy éreztem, mint a kedves Kérdező!

különben ez nem ide tartozik, de nézz utána az apakomplexusnak!


tanács: amíg szerelmes vagy, úgysem tudod teljesen elfelejteni ( én is így voltam )! de próbálj meg más fiúkkal ( a saját korodbeli, normális fiúkkal ) beszélgetni, msn-ezni, és talán így sikerül elfelejteni.


sok sikert kívánok Neked!


"E."

2010. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de egyszerűen nemm tudok más fiúkkal nagyon beszélgetni, mert csak ő jár a fejemben :(

ezért nem tudom h mi tévő legyek.. néha..amikor rámnéz elmosolyodik, és alig bírom levenni a tekintetem róla..de biztosan csak jeleknek veszem fel az apró kis gesztikulációkat is. amit nem kéne. de..

2010. szept. 16. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Hmm. Én is átéltem hasonlót.


Nyilván egyoldalú maradt, és sztem a te esetedben is így lesz, (nem gondolom, hogy egy középkorú (valszeg családos)pedagógus kockára teszi a hivatását és azegzisztenciáját egy kalandért, legyél bármennyire csinos is.. ráadásul akár le is csukhatnák, szóval nem hiszem, hogy viszonzásra találnának az érzelmeid)


Nekem az segített végül,hogy sokat olvastam a témában és rájöttem, hogy nálam is tulajdonképpen a hormonok miatt alakult ki ez az erős vonzalom. Semmi egyéb oka nincs, csak a "kamaszodás", a testünk változása.


amit javasolni tudok, mert nálam valamennyire beválltak:

- kezdj el sportolni/tornázni, tökmindegy h mit. Bármilyen mozgás megteszi, mert a fizikai kimerültség nagyban hozzájárul, hogy érzlemileg is le tudj ereszteni a nap végén. Úgymond kiengeded a fáradt gőzt.

- tégy róla, hogy ne maradj egyedül a gondolataiddal. pl olvass sokat, kezdj el nyelvet tanulni önszörgalomból, vagy akármi hobbit, gyöngyfűzést, bármit, ami leköti az eszed. ha rajtakapod magadat, hogy már megint rá gondolsz, akkor erőnek erejével űzd ki a fejedből, csakazértis kezdj el üegfestő mintasablont rajzolni vagy ami épp alkalmas arra h eltereld a figyelmedet. ergo: ha felbukkan, űzd ki a jelenlétét a fejedből.

- barátkozz sokat!!! nagyon fontos a társaság, a barátok. ha épp nincs konkrét brancsa akikkel összejársz,akkor keress!!!! járj el könyvári felolvasóestekre, vagy koncertre, tánciskolába, akárhová, és szégyenlősség nélkül ismerkedj! hidd el, könnyebben megy, mint gondolod!

és hagyd a fenébe a netet, személyes kontaktusra van szükséged és arra, hoyg ne zárkózz be a kis világodba!

- szervezz egy progit anyukáddal/apukáddal! lepd meg egy mozival sé aztán üljetek be egy fagyira valahová, vagy bármi... a kötetlen beszélgetés a légyeg. Nem kell kényes témákat érintened, ha nem akarsz. Csak élvezzétek egymás társaságát.

- igenis tessék megnézni a jó pasikat! Attól, hogy épp szerelmes vagy valakibe, még észreveheted ha egy vonzó pali jön szembe :) és ha már úgyis szembejön, mosolyogj rá4 meg fogsz lepődni, de majd meglátod: a legtöbbje úgyis visszamosolyog. és akkor már kettőtöknek indult jól a napja . hehe


Figyi, tudom, hogy nehéz, átéltem. De hidd e: el fog múlni, csak ne dédelgesd magadban. 15 éves vagy, tiéd lehetne a világ, ne pazarold el kesergésre ezeekt a csodás éveket...


:) carpe diem, kedves Enikő, és boldog névnapot így utólag is

2010. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Erről nekem a Sonadoras nevű régi sorozat jut eszembe. Azt gondoltam, hogy hülyeség hogy egy diák beleszeret a nála jóval idősebb tanárába, de most kiderült, hogy nem is az.:D
2010. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban is van egy tanár akibe mindenki bele van zúgva :) igaz, ő csak 25 éves, de ha nem lenne szakálla mindenki 8ikosnak nézné xD
2010. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hű..:) köszönöm a válaszokat , próbálom kiűzni a fejemből és remélem sikerülni is fog :/:)
2010. szept. 20. 19:00
 7/7 A kérdező kommentje:
jaaj és valaki eltudna küldeni egy linket ahol megtudom nézni ezt a Sonadoras-t?? mert érdekelne.. :)
2010. szept. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!