Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves fiatok mekkora?

11 éves fiatok mekkora?

Figyelt kérdés

Magasság, súly, láb?

Vagy akinek már nagyobb gyereke mekkora volt ennyi idősen és mennyit nőtt azóta?

Mennyire foglalkozik a kinézetével (öltözködés, haj, súly)?



2022. máj. 14. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
11 és fél éves a fiam. 60 kiló, 40es láb, 168 centi.
2022. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó vagyok. Most az elmúlt 2 hétben változott nagyot a fiam. Kirakta a tesóját a szobájából, eddig egy szobában aludtak. Elkezdett mozogni, egészségesebben enni. Nem eszik édességet 2 hete, pedig addig nem keveset meg evett. Eddig kocsival hoztuk vittük őket mindenhová, suliba is. Kicsit messze van tőlünk, és mégiscsak alsósok még. (Most megy 5be a nagy) Aztán május végén megszültem, nem volt aki hordja vigye őket, kénytelenek voltak bicajjal menni, azóta ezt nagyon élvezi, hogy "szabadabb".

Nagyon büszke látom a magasságára, az osztályban egy fejjel magasabb az átlag gyerekeknél. Mi nem vagyunk egyébként olyan magasak, nem tudom kire ütött. Felnőtt s-m méretű ruhákat hord, farmerrel még nem barátkozott meg, remélem az lesz a következő mérföldkő, hogy azt megszereti.

2022. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém , nagyon sovany, 148 cm es 33 kg... pedig 1 honap s 12 éves lesz
2022. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. aug. 7. 17:56
 15/15 NTBS ***** válasza:
Nincs gyerekem, de haverom fia 155 cm, 58 kg, 40-es láb.
2022. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!