Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves lányok kozmetikushoz...

11 éves lányok kozmetikushoz járnak szemöldök gyantázásra és festésre, engedjem az enyémet is?

Figyelt kérdés

Lányom 5.-es, 11 éves volt múlt hónapban. Legalább 5 lány jár, 3 hetente kozmetikushoz szemöldök gyantázásra és festésre. Ő is szeretne menni.

Én is járok 3 havonta. Múltkor kérdeztem a kozmetikust, ő azt mondta, hogy 13 éves kortól szoktak hozzá járni.

Mi tévő legyek?


2021. okt. 5. 09:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Kozmetikus szerintem rendben van, kamaszodik, az arcbőrének is jót tesz ha hajlamos a problémákra. De a szemöldököt ki tudod szedni akár te is, hacsak nem annyira rossz a helyzet. Egy kis anya-lánya program.
2021. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
26%

Az én 13 éves húgomnak ilyen eszébe nem jutna. Ha mégis, anyám kiverné belőle a gondoltatot 😅


Az én véleményem az, hogy ha szép, nincs összenőve a szemöldök, akkor majd 8.os korába kiszedheti.

Ha vállalhatatlan, vastag, összenőtt, akkor menjen most.

2021. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én 10 éves korom óta járok szemöldök gyantára, mert olyan durván vastag, sötét, középen összenőve, hogy sokat cikiztek miatta. Ha neki amúgy szép, akkor teljesen felesleges a kiszedése, szép szemöldököt rajzolni pedig otthon is be tudjátok gyakorolni. Nyugodtan engedd neki kipróbálni milyen kozmetikusnál, lehet nem is fog majd neki tetszeni, ha meg mégis, ez nem olyan dolog mint a tetkó, hogy tartós marad, hanem pár hét és visszanő, a szín meg kikopik.
2021. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

Jó, hogy nem küldik már 9 évesen kozmetikushoz..

Esetleg szemöldök tetoválás 12 évesen mindjárt?!


Csak akkor vinném ha problémás lenne az arcbőre. De szemöldököt ne szedjen egy 11 éves KISLÁNY még.

2021. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Kozmetikushoz nyugodtan engedd, de én inkább arctisztítás/arcápolás vonalat ajánlanám egy ilyen korú lánynak.
2021. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Szedést ha muszáj engedném, bár kötve hiszem, hogy egy 11 évesnek olyan csúnya lenne a szemöldöke, a festést nem engedném, nekem is csak akkor volt festve, amikor a hajszinemhez igazítottam, más esetben felesleges, pláne gyereknek.
2021. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

A festést én sem engedném őszintén szólva, de volt olyan barátnőm aki bizony festette már 10 évesen, mert hogy olyan szőke volt neki, mintha nem is lett volna, baromi csúnyán csúfolták, rákos volt a beceneve is ☹️

Ilyen esetben engedném a festést.


A szedés meg, miért ne? Jobb mintha otthon kísérletezne titokban, aztán elrontsa magának..

Mehetnétek akár együtt is elsőre, egy jó kis arctisztitassal összekötve tök szuper program, aztán majd jár a barinőkkel is. 😊

2021. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Festeni nem kell, de miért ne mennétek kozmetikushoz? Menjetek ketten, kis anya-lánya program. Egy laza arctisztításban, pici masszázsban semmi rossz nincs. Ha zavarja nyugodtan ki lehet szedni a szemöldökét, nyilván megkérném a kozmetikust, hogy csak a nagyon elálló szálakat szedje ki. Szerintem ez tök jó program :)
2021. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

11 éves gyerek, könyörgöm! Kozmetikus????

Ez egy beteg világ, benne ilyen beteg emberekkel, mint ti.

Nem baj, hamarosan úgyis elpusztul...Épp ideje!

2021. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Engedném, ha tényleg szükséges, vannak nagyon korán érő lányok, én 11 évesen már nagyon pattanásos voltam, ezért elvitt anyu kozmetikushoz. A szemöldököm rendben volt, azt senkinek esze ágában sem volt szedni, amúgy is szőke vagyok, de a mostohanővérem mindig azt mondta, hogy ha egy perccel később születik majom lesz, ő neki szedették már kiskorában, mert csúfolták az egyébként is sötét színű, összenőtt szemöldöke miatt, neki viszont a bőre volt szép, ő meg emiatt nem járt kozmetikushoz.
2021. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!