Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Adnátok vodkát a 16 éves...

Adnátok vodkát a 16 éves fiatoknak az első gimnáziumi osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Nagyon jó iskolába jár a fiú. Az osztályfonok kihangsulyozta fél éve a szülői értekezleten hogy az osztálykiránduláson történő alkohol kínálasa azonnali hatályú kidobassal jár. Egy iskolán kívüli osztálybuliban az egyik tanár fia is berugott többek között. Semmi gond nem lett belőle.

2022. máj. 19. 17:33
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Kb. Simán adtam volna neki de egy ismerős anyuka aggodalma kesztetett erre a kérdésre. Köszi szépen a válaszokat nem adok neki alkoholt.
2022. máj. 19. 19:08
 22/41 anonim ***** válasza:
96%
21 jó döntés! Szia!
2022. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
14%

Nem adnék! Úgyis megveszik maguknak ott sunyiba. Ez mindig is így volt és így is lesz a világ végezetéig.

Ha az osztályfőnök annyira paraszt, hogy emiatt hazaküldi a gyerekeket, az ne a te hibádból legyen!

2022. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
96%

Akkor sem adnék 16 évesnek osztálykirándulásra, ha kifejezetten megengednék. És én laza szülő vagyok, itthon simán ihattak már 16 évesen egy-egy stampót alkalmakkor vagy hétvégén ebéd előtt. Mondjuk a vodkát pont utálják. De akár egy jó minőségű pálinkát simán megkóstolhattak.

Egy osztálykirándulás viszont nem erről szól és kész. Ha meg kifejezetten tilos, akkor pláne. Tinihiszti miatt kicsesznél a gyerekeddel?

2022. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
97%
#23: Az osztályfőnök attól nem lesz paraszt, ha hazaküldi a pilós kölyköket. Kiskorúak, a kiránduláson az ő személyes felelőssége alá tartoznak. Bármi történik a bepiált idiótákkal, a tanár az állásával és a szabadságával játszik. Szóval nem, nem paraszt, "mindössze" felelős pedagógus.
2022. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
94%
*piÁlós
2022. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnék, ha inni akar, oldja meg.
2022. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
92%
Én is kifejezetten engedékeny szülő vagyok, 16 éves a lányom, tudom, hogy szoktak inni és cigizni is buliban, de osztálykirándulásra biztos nem vettem volna neki. Mondjuk neki ekkora marhaság eszébe sem jutott, hogy ott akarjon piálni.
2022. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként ha vinnél is (tudom, tudom, te vagy az apuka, úgyhogy adnál is), akkor ezek az opciók? 1 vagy 2 deci? 😀

És akkor apuka megvenné az üveget, és áttöltené a pici fiának a két decit egy kólásüvegbe? Vagy hogy gondoltátok? Jajj istenem ez a kérdés nagyon cuki.

NEM kell osztálykirándulásra pia.

2022. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
96%
A sulin kívüli berúgáshoz nincs köze a sulinak. De az osztálykirándulás alatt ezért kirúghatják. Megéri?
2022. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!