Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktad tudatosítani a 12,...

Szoktad tudatosítani a 12, 13, 14 éves gyerekedben, hogy ő már nem kisgyerek, ne akarjon magának játékot, kisgyerekeknek való magazint, gyerekmenüt játékkal a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
Például jön a születésnap, bármit kérhet (te inkább ruhában, esetleg könyvben, parfümben, ékszerben gondolkodol), de ő plüssjátékot, Legót, akármi, szerinted kisgyerekeknek való dolgot kér

#játék #kamasz #Lassan erő típus
2022. máj. 22. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Örülök, amíg gyerek.
2022. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem, eszembe se jutna ilyesmi. Hülye lennék sürgetni a felnövését. Egyébként se gondolom, ruhában, ékszerben kellene gondolkodnia egy ekkora gyereknek. Könyv az jöhet bármikor és jóval jóval előbb is.
2022. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Az ő szülinapja vagy a tiéd? Ha nem vagy rá kíváncsi, hogy mire vágyik, akkor ne kérdezd meg. Ez kb olyan mint mikor egy felnőtt nő ékszert szeretne a szülinapjára, a férje meg inkább vesz neki egy garbót, mert szerinte egy meleg pulcsira nagyobb szüksége van. Vagy még rosszabb esetben egy új vasalót 😂
2022. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Harmadik, félreértted. Nincs gyerekem, én voltam a gyerek a kérdésben, nem most, régen.
2022. máj. 22. 17:18
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Dehogyis, addig gyerek ameddig jól esik neki, majd ha úgy gondolja úgyis mondja hogy ez már ciki, de hadd legyenek már meg ezek a gyermeki motívumok amíg igénye van rá. Ráérek utána 70 évig vagy ameddig élek felnőttként kezelni.
2022. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

12 éves koromban még simán sároztam az udvaron.

Jelentem,felnőttem, normális felnőtt lettem.

2022. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
A LEGO miért lenne kisgyerekes?
2022. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
A Kinder csokis játéknak, mi még huszonéves egyetemistaként is tudunk örülni...
2022. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Határozottan nem. Nálunk épp 13 éves a legnagyobb gyerek, és annyi mindenben kell okos önálló nagylánynak lennie, hogy örülök, ha meri még megélni a gyerek mivoltát is. Volt, hogy ő is kisebbeknek való dolgot kért, és megkapta.
2022. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha 30 éves korában kérne plüssfigurát a szülinapjára, akkor is szívesen adnék neki. A legó (és általában minden összerakós játék) meg simán lehet kamasznak és felnőttnek is jó szórakozás.

És igen, amit már többen írtak, csatlakozom hozzájuk: az ő születésnapja, tehát neki kell, hogy örömet okozzon az ajándék.

2022. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!