Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Evett valaki McDonald's-os...

Evett valaki McDonald's-os kaját? Én ma nagyon megkívántam, és ettem egy sajtburgert. Tudom, hogy nem a legegészségesebb étel, de ennyitől még nem lehet baj, ugye? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy sajtburger meg fog ártani?
2016. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi bajod lenne?? Én ettem 2-3x terhesség alatt, eszembe se jutott h bármi bajom lenne tőle. Nyers húst meg tojást nem szabad enni!
2016. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem unjátok még az ilyen idióta kérdéseket?
2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem unom és az sem unja, akinek első terhessége és nincs segítsége. Ha valaki szerint hülye kérdés, akkor ne válaszoljon. Attól, hogy neked az, Nekem és még sok aggódó nőnek nem az. Ezer horrorsztorit olvastam neten, nekem szükségem van tapasztalatokra és tanácsokra. Ennyi. Nem kell válaszolni, ha csak bunkón tudsz megnyilvánulni.

Köszi a válaszokat!

2016. júl. 17. 16:10
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz bajod. De egy kicsit nyugodj meg és használd az agysejtjeidet, különben bele fogsz bolondulni a terhességbe és a gyereknevelésbe. Ezt abszolút jótanácsként mondom.
2016. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

A mekis sajtburgerben semmi mérgező nincsen, max dagadt leszel tőle, de még az se, ha 9 hónap alatt egyszer ettél... Ha terhességi cukrod lenne, nem javasolnám.

És mint ex elsőterhes mondom neked: NYUGIIIIIIIIIII!!!!!

2016. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A degradálást leszámítva, köszi a választ!
2016. júl. 17. 16:15
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem segítség, hanem gondolkodás kérdése. Olvastál már horror sztorit a mekis sajtburgerről?
2016. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Gondolkodj egy kicsit...mi bajod lehetne? Zsemle, hús, sajt, hagyma, uborka, ketchup...
2016. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Első terhességem volt, volt segítségem (vannak pl. könyvek meg van net és van védőnő és orvos is, ez mind segítség). Ettem KFC-ben nem egyszer (munkahelyemhez az volt közel) és se dagadt nem lettem, se a magzatnak nem lett baja.:)
2016. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!