Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha a 19...

Mit szólnál hozzá, ha a 19 éves lányod meg akarná műttetni a melleit?

Figyelt kérdés
Saját pénzéből, dolgozott, összespórolta. A mellei tényleg nagyon kicsik és nem akar nagyon nagyokat, csak hogy arányos legyen.
2022. máj. 26. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt nőként alap, hogy önállóan dönt ilyenről. Meghallgatnám, elkísérném vizsgálatra ha kéri, megkérdezném tudja-e mivel jár a gyógyulás és hogy cserélni kell időnként.
2022. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
19 éves korára hogy tudott összespórolni?
2022. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Megkérdezném valóban erre kell e leginkább a pénz a felnőtt élet kapujában? Nem lenne-e jobb albérletre, autóra, bringára, egyetemhez cuccokra gyűjteni..stb.. Ha ígyis ragaszkodik hozzá legyen.

(Magam picit rosszul érezném, hogy nem sikerült átadnunk azokat a gondolatokat, amiket mi fontosnak tartunk önszeretetről, elfogadásról..stb, de ez már a saját személyiségünkből fakad, nem vagyunk egyformák, tudom, hogy ez sok más szülő szemében nem feltétlenül fontos.)

2022. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
89%
19 évesen már elég nagy, hogy eltudja dönteni mit szeretne, ha nem engeded, akkoris megfogja csináni, szóval támogatsd.
2022. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
+1 a 4-esnek.
2022. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülnék, mert elég nagy műtét, de megérteném. Biztosan kisebbségi érzése van a kis melle miatt, az ő korában nekem is az volt. Elég sokat piszkáltak miatta a többi lányok, a fiúknak is inkább a "bögyös galambok" tetszettek. Támogasd, kísérd el az orvoshoz, ha szeretné. Kívánom, hogy jól sikerüljön.
2022. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
19 évesen én is megakartam, 31 évesen elfogadtam és már nem érdekel. Ezt elmondanám neki, de nem szólnék bele hiszen felnőtt ember. A műtét után pedig ápolnám. Nem az én testem, nem az én döntésem.
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Irigykednék
2022. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 Mire?
2022. máj. 26. 15:55
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Mivel én is megcsináltattam, így teljesen megérteném. Felkészíteném, hogy milyen lesz a felépülés, támogatnám, segítenék neki a műtét után is.

Lebeszélni nem akarnám, de elmondanám neki, hogy én mennyire szenvedtem műtét után és hogy csak akkor csináltassa meg, ha teljesen biztos benne, hogy akarja!

2022. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!