Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mik azok a jelek, amikből egy...

Mik azok a jelek, amikből egy 16-17 éves kamaszlány arra következtethet, hogy egy (felnőtt) férfi közeledne hozzá?

Figyelt kérdés

Felnőtt alatt 40-45 felettire gondolok, nem 18-ra.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2022. máj. 27. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az is jelentheti a közeledést ha pl olyan dolgokra kérdez rá ami nem illene.
2022. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A "miért nincs barátod", "hogyhogy nem kavarsz senkivel" kérdéskör ilyen lehet? Vagy ez még a cringe "próbálok valahogy jófejkedni" szitu?
2022. máj. 27. 22:36
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát keskeny a határ....
2022. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát, egy 16 éves lánnyal egy 45-ös faszi ne jófejkedjen így szerintem. Gáz.
2022. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon a határmezsgye, lehet ez is, az is.

Ha te vagy ez a kamaszlány, akkor mondd meg neki, hogy semmi köze hozzá!

2022. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok.

Nem akarok vele bunkó lenni, mert tényleg nem tudom, milyen szándékból kedves velem. Lehet, ilyen az alaptermészete, de néha meg olyan nyomulósnak érzem. Ráadásul szüleimmel jóban van nagyon, szóval ezért is gondolom néha, hogy csak kedveskedne, de nem tudja, hogyan (nincs gyereke, se kisebb, se nagyobb).

2022. máj. 27. 22:47
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg csinál olyasmiket, amiket ha mondjuk a legjobb barátnőm apja csinálna, legyintenék és letudnám annyival, hogy jó fej. De ha meg a kérdésben szereplő pasi, akkor olyan fura érzésem lesz, vagy ez a "nem tudom magamban hová tenni az egészet" érzés... Nem tudom, mennyire érthető így.
2022. máj. 27. 22:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ember megérzései általában jók. Már az is okot ad a távolság tartásra, hogy félreérthetően viselkedik. Biztosan kerülném a helyedben.
2022. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit csinál, amit a legjobb barátnőd apjától jófejségnek vennél?
2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, például nagyszüleim leköltöznek minden májusban a balatoni nyaralójukba augusztusig, mikor már jobb az idő, mi is szoktunk menni néha szombat-vasárnap szüleimmel. Mióta gimis vagyok, vonattal is megyek egyedül, néha barátnőkkel.

Legjobb barátnőm apukájának tavaly nyáron többször volt arrafelé dolga munkaügyben, útba esett neki az a város is, ahol a nyaraló van. Volt, hogy a legjobb barátnőmmel vitt el minket, de mondta, hogyha mennék vonattal oda, vagy onnan haza, hívjam fel nyugodtan, hogy nincs-e pont akkor ő is ott, mert szívesen elvisz/hazahoz, ha pont egyszerre jönnénk-mennénk. Nekem ebben nem volt semmi, nem is éreztem furcsának, hogy így felajánlotta.

De most 2 hete is ott voltam, írogatott ez a pasi és hogy hát miért nem szóltam neki, tudom, hogy ő péntekenként csak délig dolgozik és olyan szívesen elhozott volna, úgyis van erre egy cukrászda, amit nagyon szeret, elvitt volna oda is. És nekem ez annyira fura volt, miért vinne cukrászdába, meg ki az a hülye, aki jófejségből levezet a Balatonhoz péntek délután, hogy még aznap aztán haza is menjen.


Vagy pl. volt a legjobb barátnőmnek a szülinapja most, kicsit csúsztak a készülődéssel és megkért, hogy menjek már el az apukájával még venni díszeket, nasikat (+alkoholt is, azért is kellett valaki felnőtt). Ő addig készült otthon, az anyukája meg díszített. Elmentünk, a kocsiban mondtam, hogy mennyire ennék már fagyit és mondta, hogy ő is, akkor útközben megáll és vegyünk, vigyünk haza is. Ebben nem éreztem semmi furát vagy kínosat, mert nem az az érzésem volt, hogy ő ezt randinak fogná fel vagy azért hívna meg fagyizni, hogy felszedjen.

A kérdésben szereplő pasi meg ha bárhová hív, azt sem tudom, hogy bújjak ki a program alól. Pedig nem nagy dolgok, csak hogy reggel szívesen értem jön és előtte reggelizhetnénk valahol, tud a sulimhoz közel egy jó helyet. Vagy napközben is, hogy van egy szabad órája, mikor végzek, mert szívesen megvárna, hogy velem ebédeljen.

2022. máj. 27. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!