Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit jelent az, hogy gyámhatóság?

Mit jelent az, hogy gyámhatóság?

Figyelt kérdés
Fel lehet ott vkit jelenteni tiszteletlenség és káromkodás miatt? A normális válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 19. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ilyesmit!
2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

delmagyar. hu-n olvasgattam és volt egy küötekedő emo- csaj és egy nevelőszülő ezt írta neki:

Szégyellheted magad, de nagyon mélyen! Te nem tudod értékelni a családodat! Nagyon szivesen kihoználak magunkhoz néhány hónapra Bécsbe (mi nevelöszülök vagyunk) és a férjemmel megtanitanánk neked sok dolgot. Amikor visszamennél tölünk a szüleidhez, már tudnád, hogy hova tartozol, tisztelnéd a szüleidet, tudnád, mi a fontos az életben. Szerencséd lesz, ha valaki, olvasván a hozzászólásaidat, nem fogja a Gyámhatóság figyelmét felhivni Rád. Mert sok mindent meg lehetett eddig tudni Rólad, aminek a segitségével ki lehet deriteni a személyazonosságodat. A szüleid és az iskola, ahova jársz, biztosan nem örülnének, ha hivatalos személyek keresnék fel öket.

Nem ciki számodra ilyen mocskos szavakat használni? Fertötlenitsd ki a szádat kislány, mert ez nagyon gáz és nem cool!!! Nálunk az ilyen lányokat nem sokra tartják a cool pasik, szégyellnek ilyenekkel még beszélgetni is.


Ilyet lehet?

2010. szept. 19. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem azért írja,mert csúnyán beszél,hanem mert gondolom írt egy s mást magáról!Gondolom fiatal-vagy kiskorú és művel olyan dolgokat,amiért a gyámhatóság elvinné!Ennek a szervnek az a dolga,hogy a nevelésre alkalmatlan szülőktől,akik veszélyeztetik gyermekük szellemi,testi,lelki épségét és fejlődését elvegyék és nevelőszülőkhöz adják a gyereket!
2010. szept. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, hogy ha elvinne engem a gyámhatóság, és nevelőszülőkhöz adna, akkor egész nap csak ordibálnék >.< Én meg még ordibáló versenyt is nyertem ^^ Am a csaj ezt írta:


Mennyire visszamaradott gyerekek -.-" A csaj szappanoperákat néz... De sajnálom! Meg hogy vasal és nemtommmit csinál.... szegééééééééééény... Nem hallotta azt a szót, hogy laza és menő...

Sajnos manapság sok a lúzer... -.-"

Én ink örülök, ha a faterom nincs otthon^^ Útálom, ha velem foglalkoznak...

mer az mit számít, hogy én most nem kedvelem??? Hogy ha én nem kedvelem, akkor nem, és én épp azért útálom, mert folytonosan velem foglalkozik (amikor csak tud), és ebből elegem van! Azt meg magasról vastagon széles ívben leszarom, hogy mennyire igazibb egy család! Sztem a külső többet számít, vagyis nálam többet számít,, mivel nem trécselek ciki emberekkel...

Most mi a baj azzal, hogy emo vagyok? És egyáltalán nem örülök a családomnak, mert olyan szar, hogy engem babusgatnak a barmok! Ja és most elmegyek játszóteret rongálni a haverokkal.


További jó beszólogatást

Nálunk nem. A szüleim is káromkodnak, a tanáraim is, az egész suli is, és engem baromira nem érdekel a gyámhatóság... Most azért fognak velem vmit csinálni, mert káromkodok??? Ja és nekeem elég felvenni egy szexi pólót, és akkor f@szt se számít a káromkodás :P Jah és nem jönnék hozzátok... Isten ments! Nem szeretem a lúzer szülőket...



Am a csaj jó bnőm, és a szülei tök rendesek...

2010. szept. 20. 18:21
 5/12 anonim ***** válasza:
had káromkodjon mint a kocsis, végül is sajnos beépült már a nyelvezetbe a leszarom faszt és társaik
2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tipikus!Ennek a lánynak pontosan az a problémája,hogy a szülei nagy ívben szartak rá!És azért bizonygatja,hogy őt nem érdekli a családja,mert senki sem törődik vele!Nem babusgatják a szülei és ezt éppen el is árulta a szövegével!Ráadásul azt gondolja,hogy semmire sem jó és ezért foglalkozik folyton a külsejével!A szülei nem mondták neki soha,hogy büszkék vagyunk rád,okos vagy és stb.!Ő maga észrevette a tükörben,hogy szép és ezt építgeti!Csak ezzel az a baj,hogy nagyon rá fog fázni az igazi ÉLETben!Mert az nem erről szól!Sajnálom szegényt,mert senki sem nevelte!És ez lett belőle!Nah majd megtudja hol lakik az Úristen csak legyen 22...ha neked jó barátnőd....te hogyan látod ezeket a dolgokat?
2010. szept. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Háát, a csaj tök rendes, a szülei is, bár, ha nagyon felidegesíti a lány a szüleit, akkor megverik... Ja és a csaj azt utálja a szüleiben, hogy folytonosan dicsérik, és szeretgetik... Azt mondta, hogy tök égő szülei vannak..
2010. szept. 21. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:
hippóval mosnám ki a száját. az ilyen nem ember. én örülnék ha naponta legalább egy puszit kapnék a szüleimtől, és szeretgélnének. az ilyen nem érdelemné meg hogy éljen. attól hogy emo, nem kéne igy beszélnie. undorító. és tudim mit beszélek, hisz én is nevelő szülöknél élek már 14 éve....hidjétek el, nem leány álom, de mégis hálát adok a jó istennek hogy ilyen életem van, és egy ekkora lehetőséget kaptam az élettől....mert 100x rosszabul is alakulhatott volna a sorsom. 16/L
2010. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pfff... Am azért beszél így, mert másképp kiközösítik...
2010. szept. 22. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
jah értem...és attól hogy így beszél akkor ő menő vagy mi a fene?? majd rá jön hogy mennyire fontosak neki a szülei, ha már nem lesznek...és ők s elesznek mindig....de szerintem neked se lehet nagyobb IQ-d ha ennyire véded...gondolj csak bele...
2010. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!