Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 15 évesen terhes...

A barátnőm 15 évesen terhes és a gyámhatóság elveteti?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és barátnőm terhes elveteti a gyámhatóság annak ellenére is ha én megtartanám és a szülő is és a lány is megakarja tartani?És a barátnöm védelembe van véve!
2011. márc. 31. 17:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek nincsenek szülei? És ki a gyámja?
2011. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Fantasztikus, hogy milyen felelősségteljesek vagytok......
2011. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

"a szülő is és a lány is megakarja tartani?És a barátnöm védelembe van véve!"


Ennek többször nekiugrottam, de nem értem. Milyen szülő akarja megtartani? A ti szüleitek? És kinek a "védelmébe" van véve a barátnőd?


Ebből az írási stílusból én inkább arra következtetek, éretlenek vagytok még mind a ketten a gyermekneveléshez. Ha megtartjátok, sajnálom a babát.

2011. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

Ha a lány gondozói(szülei)is szeretnék megtartani,akkor nem veheti el tőletek senki.A barátnődet ez esetben senki nem fogja megkérdezni,hogy mit akar,hiszen még gyerek,18 éven aluli.Ha már megcsináltátok,helyes,hogy nem akarjátok megöletni,de remélem kicsit több felelősségtudattal fogjátok őt gondozni,nevelni,és remélem a nagyszülők is segítenek majd.


Egy védőnő

2011. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
a védőnővel értek egyet!
2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy a barátnőd védelembe van véve, még nem a gyámügy hozza meg az őt érintő döntéseket, hanem a szülei, amíg nem nagykorú.


De kétszer gondoljátok meg, mert visszaadni már nem lehet.

Éretlenek vagytok tényleg a gyerekvállaláshoz.

2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
jezusom. 15 evesen gyereket???? nem normais
2011. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%
A gyámahtóság NEM vetetheti el. Amúgy is elmúlt 14, tehát az anyja sem vetetheti el. Legfejjebb rábírhatja az abortuszra, de ha a kislány nem hajlandó, SEMMIT nem tehetnek vele erőszakkal. Tartsa meg. Az én lányommal is ez történt, nem dőlt össze a világ. Mégis mérnök lett belőle.
2011. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%
Később majd elveszik, mert nem bírjátok felnevelni.
2011. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Kövezzetek meg, pontozzatok le, de én nagyon sajnálnám azt a gyereket, ha megszületik.


Lehet, hogy a másik lányból mérnök lett, de gondolom őt nem vették védelembe, aminek elég komoly oka kell legyen.

Ilyen nagyszülőkre, akiknél már az is kérdéses, hogy a lányukat fel tudják-e nevelni, meg két felelőtlen kamasz szülővel.... hát maradjunk annyiban, hogy senki se lesz mérnök ebből a történetből.


Kérdező: a barátnőd miért van védelemben???

Ez fontos!

2011. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!