Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire jó ötlet elengednem...

Mennyire jó ötlet elengednem a 15 éves lányomat a 18 éves barátjával strandra?

Figyelt kérdés
Nekem ez azért nagyon furcsa, mivel tudomásom szerint néhány napja jöttek össze, és én még nem ismerem a fiút, csak képen láttam. Holnap akarnak menni. A lányom hajthatatlan, ha nem engedem el, tuti sértődés lesz. De nem tudom, mennyire jó ötlet ez? Féltem.

2022. júl. 3. 08:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Egy strand ártatlan dolog. Miért ne mehetne egy nagyfiúval?
2022. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem úgy engedném el, hogy a fiútól függjön. Úgy menjen mint aki önálló, mintha egyedul menne, a srac meg becsatlakozik. Saját cucc, saját buszjegy,sajat belépődíj, sajat kajapénz, telefon alap. Minél onallobba neveled, annal hatarozottabb lesz mindenben es meg tudja majd vedeni magat
2022. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%
Melyik strandra, hánytól hányig? Kik lesznek még ott? Csak ketten, vagy társasággal? Jöjjön a lányodért, aztán kísérje haza. Csak a strandra mehetnek, máshova nem.
2022. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Tud úszni? A barátnőivel elengednéd?
2022. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak strandra mennek hadd menjen
2022. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%

Ajánlom figyelmedbe kérdező!


[link]

2022. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
28%
Ha nem ismered a fiút, tuti nem engedném el. Nem akarnám, hogy a lányom legyen a következő akit a hírekbe bemondanak, hogy eltűnt a Balatonban.
2022. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
18%
En inkabb a gyermekaldas miatt aggodnek... nyar van, bikini...
2022. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

#8. Arra tippelek, hogy a kedves kérdező is ettől fél.

De könyörgöm, egy strandon szerintetek mindenki előtt fogja megd..ni a srác a csajt?

Amúgy ha nem engedné el, mit nyerne vele? A srácnak már lehet jogsija, simán el tudnak menni strand előtt-után-közben egy kihalt erdős részre, ahol azt csinál a csajjal, amit megenged a csaj neki.

Olyan jó az ilyeneket olvasni, nem engedem nála aludni, nem engedem el a strandra mert jajj bikini van a csajon. Hidd el a srác ha akar is tőle vmit már a télikabátjából is levetkőztette a képzeletében a csajt...

Valójában itt dől el, hogy a csaj hogyan lett nevelve. Ez most egy olyan helyzet, ahol neki kell döntést hoznia.

Mindenképpen elengedném, esetleg mondanám, hogy vigye vmelyik barátnőjét.

2022. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Barátnőivel persze elengedném, velük is ment már, na de egy nagykorú fiúval ketten? Pár nap járás után? És igen, attól is félek, hogy rányomul. De persze igazság is van abban, amit írtok, de ez akkor is furcsa. Egyébként nem tud úszni, de ez nem lényeg, ő is tudja hogy nem szabad mély vízbe menni, emiatt nem is kell aggódni.
2022. júl. 3. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!