Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednetek a 18 éves...

Ti elengednetek a 18 éves lanyotokat a Balatonra, a barátjával?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt. Anyukam tulajdonképpen elengedett, de nagymamam dönt, és ő nem akar. Nem aludhattunk még együtt még semmi ilyesmi. Most is ezért nem akar. Nem vagyok szűz, vele veszítettem el,szerintem ez egy két és fél éves kapcsolatban nem baj. Nem vagyok felelőtlen sem... Nem értem miert csinálja ezt.
2016. márc. 26. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy felnőtt embernek kitől kellene engedélyt kérnie?
2016. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Mert a nagyid valszeg régi gondolkodású és nála együttalvás=szex. Ugyanakkor biztos nem akarja hogy a házasságkötésig legyen szex. Idegesítő helyzet, a legrosszabb az hogy ha észérvet is kérnél tőle arra, hogy miért nem engedi, azt mondja, hogy csak/mert én azt mondtam stb. Ha nem a közelben lakik(másik város) akkor anyud falazhatna nektek és elmehetnétek.

Hajrá

2016. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
első, gondolom attól, aki fizetné a nyaralását, és aki alapból fizeti minden költségét.
2016. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamád dönt?? Nézd, anyukád elengedett, innentől kezdve menj. Állj a sarkadra és mondd meg, hogy anya, elmegyek a Balcsira a barátommal, köszönöm, hogy elengedtél, a nagyi meg azt csinál amit akar...


Most komolyan..mi az hogy a nagymama dönt???

2016. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És javaslom, hogy embereld meg magad.. ne legyél olyan gyenge jellem, mint az anyád. (Mert gondolom ezért dönthet a nagyanyád.)
2016. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A nagymamám is velünk él.

Mindketten most ballagunk, és az arra kapott pénzből mennénk, érettségi után...

2016. márc. 26. 11:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptad a pénzt, azt csinálsz vele, amit akarsz. Az a tied. A nagymamád is veletek él. És??

Tényleg nem értem, hogy hogyan lehet ilyenbe beleszólása. Mert hogy az anyád húzza esetleg a száját, meg aggódik érted, netán nem enged, az egy dolog. Azzal se értenék egyet, de végül is nincs is erről szó.

A nagymamádnak mégis miért van ebbe beleszólása?


Foglaljátok le a szállást, készüljetek úgy, hogy elmentek. Nagyinak nem kell róla tudnia. Megkapod a ballagási pénzt, aztán szépen elmentek nyaralni.


Senkinek semmi köze hozzá, hogy mire költöd a saját pénzedet. (Csak ne szólj akkor előre, ha még nem kaptad meg.)

2016. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
En 18 evesen nem kerdeztem ilyet, csak szoltam, hogy megyek.
2016. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném.
2016. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy elengedném. 18 éves, gyakorlatilag nagykorú. 2 és fél éves komoly párkapcsolatban él. Felelősséggel anyukád tartozik érted, nem a nagymamád, a pénz, amiből mennétek, azt meg te kaptad, arra költöd, amire akarod. Innentől fogva szólnék anyukámnak, csörögnék neki telefonon, ha odaértünk, illetve néha-néha a nyaraláson felhívnám, hogy mi újság, aztán meg dolgom végeztével elutaznék haza.
2016. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!