Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tippek, ötletek, tanácsok...

Tippek, ötletek, tanácsok hogyan csináljam, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Röviden megfogalmazva változni szeretnék (természetemben, viselkedésemben azaz belső tulajdonságokban)

Fogadok lesz olyan aki felteszi nekem a döntő kérdést,miért is akarok megváltozni?

Ezt kissé bonyolult elmagyarázni,a lényeg hogy egyáltalán nem szeretem így magam,utálom és nem is tudok megbékélni a természetemmel.Tudom milyen akarok lenni,sokkal jobb lennék úgy,sokkal jobban érezném magam.Fontos a változás mert katasztrófális tudok lenni.Ezt nem fejezem ki bővebben.Mielőtt valaki beszólna,nem nem a fiúk miatt akarok változni és elpitsásodni hogy bejöjjek nekik mert nem erről van szó.Természetesen benne vannak a fiúk is a dologban de ezis egy külön sztori.A lényeg hogy önmagam miatt szeretnék változni,hogy jobban érezzem magam a bőrömben,és szeressem is magam.

Senki ne mondja hogy ,,jó vagy úgy ahogy vagy,nem kell változni,akik szeretnek önmagadért szeretnek ők a fontosak ne változz mások kedvéért,ne ők szabják meg hogy milyen is legyél" mert magam miatt változok,és nem vagyok így jó elhihetitek.Tudom nem lehet 1-2-re valaki más természetű és nem lehetséges változni mert olyanok vagyunk amilyenek de én biztos vagyok benne hogy ha akarom lehetséges.Olyan leszek amilyen szeretnék lenni,mert amilyen most vagyok nem illik hozzám érzem.Bennem lapul az igazi énem,csak nem tudom hogyan is engedjem szabadon.


Nem tudom hogyan kezdjek hozzá,vagy hogyan is vigyem végig ezt a változást és ebben kérnék ötleteket,tanácsokat stb.

Köszi előre!


2010. szept. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nemmondtad hogy milyen a mostani viselkedésed...

na de ha pl valamit átgondolsz mielőtt kimondod és ezt téll megcsinálod változtathatsz...

vagy próbálj meg kedves lenni vagy kedvesebb:D

rem segitettem

2010. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mien az eredeti és mien az áhított viselkedési forma =/
2010. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy nehéz ezt elfogadni, de hidd el, körülbelül 2 hónapig, de ha nagyon kitartó vagy akkor 4hónapig fogo csak bírni hogy megjátszd magad. Mert hidd el, isszonyúan nehéz úgy élned, hogy az nem Te vagy. Ha akarod kipróbálhatod, sok sikert hozzá , de saját tapasztalatból mondom, hogy lehetetlen egy egész életen át megjátszanod magad :)
2010. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Írta, hogy ő valójában nem ilyen, vagis érzi belül, hogy ő más.

Mellesleg tényleg könnyebb lenne, ha leírnád, hogy mi a bajod magaddal és milyen szeretnél lenni.

2010. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 19:54 vok

én is tudtam magamon változtatni

már nem vok mindenkivel bunkó

és így is én vagyok

mmint nem játszom meg magam

2010. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!