Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gazdag szülőknél jellemzőbb...

Gazdag szülőknél jellemzőbb hogy így eleresztik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Gazdag diplomás szülőknél, gyereknek meg tetoválás, piercing, elfbar, mittomén.
2022. júl. 4. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Szerintem pont A szegényebb rétegnél jellemzőbb az h ezek tini korban megengedettek

2022. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
A környezetemre nem jellemző ez. Pont a szegényebb rétegnél figyeltem ezt meg.
2022. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is az alacsonyan kvalifikáltak között figyeltem ezt meg.
2022. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is azt hinném, ezért csodálkoztam, mikor diplomás lóvés szülőknél láttam ugyan azt.
2022. júl. 4. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a diplomás lóvés szülők nem foglalkoznak a gyerekkel, csak alátolnak minden anyagi dolgot, akkor simán megfigyelhető ez is. Figyelem felhívás miatt csinálják, de mivel nem érnek célt a gyerekek mennek tovább el egészen a falig.
2022. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Elvált szülők első házasságából való gyerekei, apuka új nőtől új gyerek anyuka dettó, új faszitól új gyerek.
2022. júl. 4. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nade hany eves az a gyerek? Mert nem mindegy, hogy 14 vagy 18.


Egy ido utan nem sok beleszolasa van a szulonek abba, hogy a gyerek mit csinal, foleg a sajat testevel.

2022. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed úgy jött le h több ilyennel találkoztál (tehát átlagban ez e a jellemző)

Most pedig konkrétan 1 személyre gondolsz mint kiderül

2022. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet anyagiakhoz mérni, mármint nyilván a mélyszegénység nem kényezteti el, mert nincs mivel, de ezen túl anyagiaktól független, hogy ki mennyire kényezteti el a gyereket.
2022. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős 15 évesen csináltatott tetkót az egyházi nyári tábor ideje alatt. Ő anno azt mondta, hogy megmutassa, tud egyedül is dönteni.
2022. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!