Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén a nőkre mi...

Terhesség esetén a nőkre mi jellemzőbb inkább: csak a hasuk kezd el nőni, vagy az egész testük vastagodik (fenék stb)?

Figyelt kérdés
Vagy attól függ, ki mennyire hízós tipus?
2016. júl. 26. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én amióta terhes vagyok nem csak a hasam nőtt meg hanem kiszélesedett a csípőm, nagyobb lett a fenekem, híztak a combjaim és az arcom is pufibb lett. Kövér ugyan nem lettem még így se de engem nagyon zavar, alig várom hogy megszülessen a babám és visszanyerjem eredeti alakomat vagy még vékonyabb legyek.
2016. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

genetika..meg ki mennyit eszik...van aki neki all mertektelenul enni a terhesseg soran - vitamin etvagyat csinal vagy csak szimplan boldogsagaban eszik vagy ugy van vele hogy most ugyis mindegy hogy nez ki vagy a ketto helyett kell enni mondasnak hisz sbt - mint pl en igy kb ebben a sorrendben :))) na hat akkor ne is vard/varjam hogy csak pocakra hizzunk.


a sogornom sportos tipus vegig ugyelt a kaloria bevitelre, meg sem mondtad volna rola hatulrol, hogy terhes. ennyi.

2016. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem csak a hasam nőtt, pedig hízós típus vagyok. de szerintem a másik az gyakoribb.
2016. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hízásra hajlamos vagyok de étvágyam végig rossz volt terhesen, másrészt ritkán hánytam ugyan de mind zsíros étel után volt így kerültem, csokifüggőként a reflux is sz*r de legalább segített kontollálni a kilókat mivel a csoki rontja a reflux tüneteit, a késői evés is szóval minden összejött, 65 kilóval kezdtem de 61 lettem szülés után. Csak a hasam nőtt. De ezek is számítanak. Gondolhatod refluxosként tényleg csak vizet ittam pl pedig előtte mindegy volt, csak az ne legyen.
2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első: neked előtte milyen alkatod volt? Vékony voltál, vagy már előtte is hizásra hajlamos? (ugy értem, nem voltál gebe, hanem volt egy kis formád? :D )
2016. júl. 26. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nem vagyok hízásra hajlamos, de mióta terhes vagyok, érzem hogy könnyebben feljönnek a kilók. Nem voltam gebe, pont normális vagyok, jó a genetikám amúgy. De most pl. utálom hogy ha megyek néha érzem hogy összeérnek a combjaim és baromi kényelmetlen így. Meg ugye meleg is van aztán hamarabb bedagad mindenünk.


De azért próbálok figyelni, most látom jobban kell figyelnem mint amúgy. De majd csak túl leszek rajta. :)

2016. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok, combra, fenékre is híztam (karra nem), a hasam akkora volt, mintha ikreket várnék... gondolom kellett az "alátámasztás", a "masszívabb" lábak, hogy bírjam a terhet. Szerintem ezért.

72-vel mentem szülni, 60-nal jöttem ki, rettenetesen sok víz volt rajtam, a lábamon is lötyögött az a nadrág, amiben bementem, és ami akkor feszült.

Nem vagyok hízékony.

2016. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Genetikailag hizekony vagyok, a csaladunkban szules utan kiszelesedtek anyukam, mamam, nagynenem.

Na, en racafoltam szerencsere, 58 kg voltam mikor terhes lettem, szules utan 63 - al jottem ki a korhazbol, fel evre ra 55 kg vagyok. 170 cm melle. Utoljara tini koromban voltam ilyen sovany. Csak hasam volt terhesen, hatulrol modellnek neztem ki.

2016. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vékony és sportos voltam,eddig 16kgt hiztam de sztem meglesz a 20. Kb ugy erzem magam mint mielott meg szokott jonni,olyan "puha" vagyok a felgyulemlett viztol. De masok meg igy is azt mondjak h azta de vekony vagyok. En is nagyon varom a veget h visszanyerjem a regi feszes (viz nelkuli) formamat. Termeszetesen sem dietat,sem vizhajtast,de meg kaloria szamolgatast sem vegzek terhesen. Ez tenyleg nem az alakomrol szol.
2016. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akinél voltak ezek, hogy csípő kiszélesedés, fenékre és combra hízás, ezek már azelőtt kezdődtek hogy a hasatok is nőni kezdett, vagy vele együtt?
2016. júl. 26. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!