Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Mennyire normális dolog, ha a 13(lassan 14) éves lányom minden nap több mint 1 óráig fürdik? Kb 1 hónapja csinálja ezt, amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy mindegy az nekem miért addig van bent.

Mellesleg a telefonját is beviszi, szóval gondolom ott is azt nyomkodja, mert egy ideje elég sokat telefonozik.


2022. júl. 5. 00:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
57%

Mi ez a sok pedofil a kommentek közt? Betegek vagytok, undorító. Így beszélni egy 14 éves KISLÁNYról? Remélem soha nem lesz gyereketek és soha nem lesztek gyerekek közelében. Felháborító.



Kérdező, a lányod szerintem egyszerűen fürdik. Nagyon kellemes ám a forró vizes fürdő, csak vigyázz, hogy el ne bóbiskoljon benne, mert abból baj lehet. Az is lehet, hogy különféle krémeket, pakolásokat próbálgat ki, nyilván meg kell várni a hatóidejüket. Vagy csak telefonozik, sorozatot néz, zenét hallgat, olvas, csak egy kis egyedüllétre vágyik, akármi. Én is sokszor bezárkózom a fürdőbe, csak hogy legyen egy kis nyugtom.

2022. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
69%

21!

Az, hogy homokba dugod a fejed, jobb?!

Hidd el, nagyon os jelen van ez sajnos a mai világban.

2 gyerekem van, ne haragudj, hogy óvom őket amennyire tudom.

2022. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
40%
21es buta vagy. Oké?
2022. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
82%

Jézus... hát nem sokkal vagyok idősebb a lánynál, (de 16 már elmúltam, szóval legálisan vagyok itt az oldalon) és hidd el, egyáltalán nem biztos, hogy masztizik xd


Olyan beteg, hogy egyből erre gondoltok..

Az meg se fordult a fejetekben, kedves válaszolók, hogy csak szimplán fürdik??

Ebben a mocsok melegben én is van hogy egy óráig bent vagyok, hát ha még hajat is mosok.

2022. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
15%
Mwgmoshatom a hajad 24es?
2022. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha én előbb levaghatom a hangyányi kis pöcsöd, és lenyomhatom a torkodon.
2022. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
14%

24-es#

Amikor órákig a kádban vagy,akkor még nem fordult meg a fejecskédben,hogy ezt az időt élvezetesebben is el lehetne tölteni.Kellemeset a hasznossal :-)

2022. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
66%

27es én ugyan nem a 24es vagyok, de nem olyan nyomorult és silány az életem, hogy csak a kezemre számítsak. Ha élvezetet akarok a párommal szexelek, a kádban fürdök. Sajnállak titeket hogy nincs párkapcsolatotok és ilyenekre kell izgulnotok:-(


17/l

2022. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
13%
28as a párod téged megcsal és nemsokára nagyon depressziós leszel. Nekem ilyenen nem kell aggódni és amúgy sokkal helyesebb vagyok, mint a párod.
2022. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
73%

28as:-D


Ne magadból indulj ki, sajnálom hogy nem voltál elég az exednek és megcsalt.

Ha helyes lennél nem csak segéd kezet nyújthatnál magadnak, amúgy meg, a külső nem minden, hiába helyes valaki ha egy lúzer mint te. Puszika :-D

2022. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!